Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexuálisok (lányok/nők)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuálisok (lányok/nők) mekkora hányada él nemi életet (vagy lenne képes rá, ha lenne párkapcsolata)? És nagyjából mekkora hányaduk az, akinek ez nem rossz élmény?

Figyelt kérdés
Mielőtt zsigerből elkezdenének egyesek kötekedni: tudom, mi az az aszexualitás, és azt is tudom, hogy ez nem egy egységes valami, nem mindenki éli meg ugyanúgy. Van, aki még a csóktól is irtózik, és olyan is van, aki képes szexelni is, csak épp tök semleges neki.
2023. márc. 24. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
A fent nevezett csoport kis része él nemi életet. Ők valójában sérültek/traumatizálzsm, nem natív aszexuálisak!
2023. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam kapcsolatban élni, szexuális életet élni még fiatalabb koromban.

De minden egyes alkalom után gyűlöltem magam miatta. Sajnos csak lassan esett le, hogy nekem ez nagyon nem jó.

2023. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Én 17 éve vagyok a férjemmel 14 éve aszex. Előtte se érdekelt az a havi 1 kb... mióta megvan a gyerek nem volt semmi. Nekem így tökéletes,alkalmanként maaztizok haci 1-2. A férjem meg impotens szív beteh öregember.

44N

2023. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3s. Komolyan mondom hogy jó h leírtad!!! Én férfi vagyok. Párom ugyanez csak 3 évvel fiatalabb mint te3. De kb 30es éveitől nem kívánja gyerek születése óta.

Én meg a falat kaparom, szerintem nem kell 40 év után úgy leelnem az életem hogy 0szex legyen!

De mikor írom sok nő azt mondja ilyen nincs h a nő nem szexel. Biztos mással van.

Nem hiszik el.

2023. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Hármas ez bizony kinzás, a te férjed hogy szenvedhet.. Minden férfinak kell a digidugi.
2023. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!