Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl sokszor szeretnék szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokszor szeretnék szeretkezni? Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy vissza fogjam magam?

Figyelt kérdés

28 éves, gyermekkorban folyamatos, évekig tartó szexuális, fizikai és lelki bántalmazást ( valószínűleg ez is egy oka, amiért sosem élveztem a szeretkezést ) átélt nő vagyok. A szexuális életem eddig szinte a nullával volt egyenlő, két hónapja viszont megismerkedtem valakivel. Olyan türelmes volt velem, annyira meg tudtam benne bízni, hogy egyszer csak azon kaptam magam, hogy “ez jó érzés” Na ott valami átkapcsolt. Vele volt az első orgazmusom, amit nem én magamnak okoztam. Na azóta eléggé ráharaptam a dologra… Sokkal jobban esik szexelni, mint maszturbálni, ami eddig úgy nézett ki, hogy csak maszturbáltam, mert csak úgy tudtam elélvezni, a szexet pedig “kibírtam” Minden nap szexelünk, 1x minimum, de van, hogy kétszer-háromszor is egy nap, de nekem többre lenne igényem, igyis maszturbálok napi 2x, 3x. Neki meg ez kezd sok lenni, így a kezdeti örömöm a megtalált libidóm miatt (

Eddig sosem volt olyan eset, hogy én is kívántam volna a másikat szexuálisan, hiába voltam akár szerelmes ) mostmár kezd átcsapni lelkiismeret furdalásba. Imádom szájjal kényeztetni, közben magamat is kényeztetem, szinte bármeddig tudnám csinálni mert már ez is nagyon izgat. Elég ha rám néz, vagy ha elsétálunk egymás mellett, már egyből beindulok. Neki meg már szerintem lassan ez is unalmas. Ameddig nem volt libidóm és kedvem sem volt a szexhez, mintha sokkal jobban kívánt volna, más volt az intezitás is, én meg már tényleg bűnösnek érzem magam emiatt. Talán mert az embert jobban izgatja az amit nem kaphat meg? Szerintetek? Ok tudom, hogy ez valószínűleg soknak számít, de nem tehetek róla. Ez olyan mintha valaki tízen x év után fedezné fel, hogy létezik csokoládé…



2023. márc. 25. 06:46
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
98%
Nem kell vissza fognod magad ha van megfelelő partner
2023. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi a kérdés? Szexből nincs túl sok...
2023. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék partnert váltani, erről szó sincs. Megoldást szeretnék találni. 🙂Eddig sosem működött a szex senkivel, ezután sem tartom túl valószínűnek, hogy működne mással, de ha működne sem jelenti azt, hogy váltani akarnék.
2023. márc. 25. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

En is ilyen vagyok, a sokbol 1!! Pasi birja ezt hosszu tavon

N

2023. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk a napi 3-4 szex tényleg egy kicsit sok, főleg, ha minden nap. Szerintem ezt nem sok pasi bírja. 25-30 évesen még én is sok menetet bírtam, de huzamosabb ideig ennyit szexelni valóban unalmassá válhat. Most 44 évesen már 2-3 naponta elég. De nem elképzelhetetlen, hogy találsz ennyire aktív partnert, csak teljesen egyénfüggő, hogy ki mennyit bír. F
2023. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Ezek a házasság előtti bűnök vezetnek sokszor oda, hogy kiég a kapcsolat, kimerül a szerelem, amely sosem mélyülhetett el, az orgazmuskéoesség torzul, kifingik jórészt, mire valódi házaseletre kerülne a sor. A plusz energiát sportra, munkára, szeretetkapcsolatokra kéne fordítani, nem a gátlástalan dolgokra, feltalálták az emberi önfegyelmet, nem ösztönlény az ember, másnak állandó fájdalommal járó betegsége van, vagy egész nap ápol valakit és ő se panaszkodik...
2023. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti 5 szex volt párommal elején
2023. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

tök jó volt olvasni, hogy rendbejöttél

csináljátok nyugodtan ameddig mindketten élvezitek, de ha neki már nincs hozzá kedve, ne erőltesd (napi 2-3 nem sok egyébként)

2023. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!