Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nap közben lehet valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nap közben lehet valakinek spontán orgazmusa?

Figyelt kérdés
Az egyik nő ismerősöm éppen leült egy padra és láttam rajta hogy hirtelen nagyon megszeppent. Erre azt válaszolta hogy spontán orgazmusa lett. Ez lehetséges, még sose hallottam ilyenről? Ha igen mit befolyásol hogy leült

2023. márc. 30. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Hogyne lehetne. Ez egy létező idegrendszeri probléma

Nekem edzés közben szokott

2023. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, de jo! Most értettem meg, hogy némely nöismerösöm miért szeret gyakran leülni:-) (Egyébként lehet, ha egy picike hiányzik hozzá és leülésnél a medenceizmok picit segitenek.)
2023. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Bőven lehetséges.


Ellazult állapotban a szervezet különböző ingerületi reakciókat bocsát ki. (Olykor talán még fantáziakép sem kell hozzá, hogy siker legyen...)

2023. márc. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg igen.
2023. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Lehetseges, de akkor nagyon szerencses !
2023. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!