Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból lehet szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
1 hónapja tart egy szexkapcsolatom, a csávó még nem tudta elfelejteni az exét, viszont néha állítja, hogy kezd belém esni. Jókat szexelünk és nem akarok többet tőle, de ha belém szeret akkor véget kell vessek ennek. Szerintetek belémszerethet, vagy ezt csak úgy mondja, mert azt hiszi hogy ezt akarom hallani?

2023. ápr. 1. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. Nem gépek vagyunk.
2023. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen lehet.
2023. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyhogy lehet :)
2023. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után? Eltarthat hónapokig is míg a másik fél nem kezd többet érezni?
2023. ápr. 1. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Kicsi az esélye.

Ha neked úgy jó, hogy van rá 5...10% esély... hát... nem túl biztató.

2023. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár szexkapcsom, mindig én láttam bele többet, ők nem. Szóval ha lehet is belőle, nem sok százalék az esely.
2023. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy miért nem mondod meg neki, hogy te mit szeretnél?
2023. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én megmondtam, azt is, hogy ha többet érez (vagy persze akár én, ezt nem lehet irányítani) akkor vége. Én csak szexelni akarok vele.
2023. ápr. 1. 17:28
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Te csak élvezed a szexet vele. Ha olyan lenn, mint még előtte senkivel, akkor belezúgtál volna már az első alkalommal. Ez fennállhat fordítva is. Tehát igen, lehet szexkapcsolatból szerelem.
2023. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sajnos kölcsönös is!

Nekem volt egy csaj akihez jártam ott pl nem volt semmi érzelem.

Utána találtam egy másikat azzal minden más volt. Gondolom a kémia..

Az első próbált szex után hozzám bújni én meg legszivesebben öltöztem volna és irány haza. A másodiknál én húztam magamhoz az első szex után kiskifli-nagykiflibe és akkor éreztem hogy tőle többet akarok.

Egymásba szerettünk bár sajnos vége lett.

2023. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!