Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok? Bántàl meg már valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Bántàl meg már valami szexuális dolgot életed során ? Ha igen mi volt az ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Partnereket maximum, de egyébként nem
2023. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak partnert bántam meg.
2023. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem valogattam meg annyira, hogy kikkel fekszem le, nem nyomaszt, de akkor masnap nem esett jol felidezni az ejszakakat.
2023. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hogy a volt férjemet nem zavartam el akkor, mikor elkezdtünk ismerkedni, és hogy én voltam a legnagyobb hülye a világon, hogy hozzá mentem. Hogy tetézzem a bajt, még le is feküdtem vele.
2023. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem de csak kettő partnerem volt, egy komoly es egy szexen alapuló kapcsolat volt.
2023. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár pasit, akivel csináltam. Főleg, ha másodszor is megpróbáltuk, szidtam is magam érte, nem tudom mit hittem...
2023. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban az egyik munkahelyemen volt egy fél szinesbőrű kollegám. Anyukája magyar volt, papája Nigériai.

Egyszer meg akart hívni magához egy szombat esti finom pohár borra.

Nem fogadtam el, de azóta már nagyon megbántam, mert egy másik kolleganő elmondta, hogy 23 centi volt neki a férfiassága. Sajnos már nem a mi országunkban él.

Meg már Ő is 50 fölött van, úgyhogy szerintem már neki sem akkora, és lehet hogy már nemis működik.

2023. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!