Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ducin tényleg kívánhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducin tényleg kívánhat egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Tudom nem mindenkinek jönnek be a duci nők és ezért nehezen is ismerkedtem eddig.

Mindegy most hány kiló vagyok de igencsak, kerek, hatalmas melleim vannak, széles csipőm és hát van egy pici hasam is. ☹️

Megismertem egy srácot látott rólam jópár fotót, egész alakosat is de én nagyon bizonytalan vagyok abban tényleg tetszek e neki.

Magas és viszonylag izmos, számomra nagyon helyes srác.

Szeretne velem találkozni, mindig elmondja, hogy tetszek neki. Én is szeretnék vele találkozni de messze él és felajánlotta maradjak ott vele ha szeretnèk, de tudom ennek mi lenne a vége... és nem vagyok eléggé magabiztos, hogy levetkőzzek előtte.

És még szűz vagyok így nem tudom, jó ötlet e így vele töltenem az éjszakát...



2023. ápr. 6. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát elég nyilvánvaló, hogy csak meg akar dugni.

Ezt neked kell eldöntened, mennyire vagy lelkileg és testileg felkészülve arra, hogy egy kaland során veszítsd el a szüzességed.

Az meg extra gáz, hogy neked kell elutaznod hozzá…. Túl sok az árulkodó jel arra nézve, hogy csak egy ingyen kuffantás a cél.

2023. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakinek számít, hogy szűz vagy akkor nem is érdemes pazarolni rá az időt. Én régen magas és nagyon vékony voltam. Szinte kizárólag a vékony lányokkal jártam ezidáig. Aztán össze jöttem egy kicsivel teltebbel és rá jöttem, hogy mi hülye voltam eddig. Egyébként nem egyforma az ízléses. Akinek fontos fenék és a mell annak valószínűleg bejönnek a teltebb lányok.
2023. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1

Igazából én a szüleimmel élek és nálunk nem találkozhatunk.

És neki az sem baj ha csak ő jön eleinte egy pár órára beszélgetni.

2023. ápr. 6. 14:34
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

Biztos kíván de nem biztos hogy komolyat akar tőled.

Ha nagyon zavar a tested akkor kérd meg hogy félhomályban csináljátok.

2023. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy kívánhat. Attól, hogy egy nő teltebb még lehet vonzó és kívánatos. (Nyilván egyéni preferencia, hogy kinek jön be.)


Viszont ha veled akarja tölteni az éjszakát meg ilyeneket mond akkor szexnél többet ne láss bele. Bár nem tudom, hogy milyen terveid vannak, de azért mert lefekszel vele még nem fog akarni kapcsolatot ha anélkül alapból ne akarna.

2023. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4

Nem tudom nem látok bele a fejébe persze első gondolatom nekem is az volt, hogy szexet akarhat de mindig elmondja nem szeretne már kalandokat és egy puszit sem erőltetne.

És tényleg nagyon kitartó.

2023. ápr. 6. 14:40
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Pasi vagyok és én is kitartó tudok lenni meg kedves rendes hogy megkaphassam a puncit.
2023. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez megint egy olyan dolog, hogy kétesélyes.

Lehet, hogy azért kitartó, mert tényleg komolyak a szándékai.

De az is lehet, hogy csábító trófea lennél, mert szűz vagy.

Mi nem ismerjük a srácot, így nem tudhatjuk biztosan, hogy mennyire őszinte.

2023. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ma fogom elmondani, hogy szűz vagyok...

Este beszélünk és elmondom neki.

Igazából ő csak azt tudja, hogy nagyon félénk vagyok és ezért nem erőltet semmit.

Persze értem mit mondotok és benne van az is, hogy csak azért kedves...

De ha csak szexet szeretne szerintem találna nálam csinosabb nőt...

2023. ápr. 6. 14:54
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben egy rendes normális kapcsolatban veszteném el de te tudod.

Hogy emlékezetes legyen és ne olyan hogy egy pasi vette el akit azóta sem láttam.

És ragaszkodj a gumihoz.

Ezt tisztázzátok az elején.

2023. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!