Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy meleg pasi megkívánhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg pasi megkívánhat egy nőt?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztem el egy ismerősömmel és az ő ismerőseivel egy közös albérletbe, négyen éltünk egy nagyobb lakásban de idő közben ketten elköltöztek ,én és egy srác maradtunk aki igazából már a barátomnak mondható, én először keresni akartam másik lakást de ő meleg így nem kellett "félnem" semmitől szóval maradtam.

Elég jóban lettünk és megbízunk egymásban elmondta rég volt barátja stb.. valahogy pedig feljött én mikor voltam valakivel és elmondtam szűz vagyok. Elvicceltük meg minden de mostanában nem szégyenlős előttem végig megy meztelen a házon és röhög, hogy ne takarjam el a szemem legalább látok 🍆... Egy esti tevézésnél egy ágyban feküdtünk és megcsókolt, majd utána még egy párszor volt csók, majd elmondta ő szívesen kipróbálnà lánnyal, velem.

De nem tudom, ha esetleg ebbe bele megyek tönkre megy e a barátságunk vagy, lehet nem is kíván igazából sőt kívánhat e melegként egyáltalán?

Lehet biszex nem tudom, de állítása szerint eddig csak a pasik érdekelték.



2023. ápr. 12. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet hogy nem is homokos, csak átvágott
2023. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

De az, mindenki tudja róla.

2023. ápr. 12. 16:31
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha kíván téged, akkor biszex. Legfeljebb közelebb van a skálán a meleghez, mint a bi-hez.

Ha szexelni fogtok, nagy eséllyel tönkremegy a barátságotok.

F

2023. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valószínű igen tönkre megy amit nem szeretnék de én is nagyon vonzódom hozzá.
2023. ápr. 12. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
#4 Pedig választanod kell, hogy barátok maradtok, vagy engedsz a vonzalomnak és lefekszel vele. Na meg ha szűz vagy, a kérdés az, hogy így akarod elveszítneni?
2023. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5

Nem tudom, amikor megcsókolt nagyon akartam de vissza fogtam magam mert tényleg nem tudom ez milyen hatással lesz a későbbi kapcsolatunkra.

2023. ápr. 12. 17:18
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Milyen lenne? Megdug, majd visszatér a farkakra vadászáshoz. Akkor menj bele ha részedről is rendben hogy nem kapcsolat lesz, csak megkefél mikor éppen nőt dugna. Borítékolhatod hogy ennyire kellesz neki, talán csak azért mert izgatja hogy szűz vagy, utána érdektelen leszel.
2023. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7

Nem mondtam, hogy ebből kapcsolat lenne hisz állítása szerint ő meleg. Sőt bár azt mondta izgatom nem is biztos tettre kész tudna lenni, még nem volt nővel lehet mire oda kerülne a sor nem is akarnà...

2023. ápr. 13. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Duma hogy befűzzön egy szűz csajt. Tuti biszex a srác.
2023. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9

Nem volt még nővel pasikkal már láttuk "randizgatni" is.

De nem is az a lényeg biszex e vagy sem.

2023. ápr. 13. 14:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!