Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki juttatta már a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki juttatta már a saját fenekébe a saját spermáját valahogy?

Figyelt kérdés

100% heteró létemre egy ideje az jár a fejembe, hogy bele szeretnék élvezni a saját popsimba. Eddig két megoldás ötlött fel bennem.

Az egyik az lenne, hogy egy edénykébe élvezek, és amíg még sűrű és meleg addig egy tölcsér segítségével beöntöm a fenekembe.

A másik pedig az lenne, hogy egy vékony, és hajlékony cső egyik végét a péniszembe, a másik végét pedig a fenekembe dugom, és úgy élvezek el.

Valaki csinált már esetleg hasonlót?

Milyen módszert választott?

42F



2023. ápr. 18. 16:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég
2023. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
ezen kuurva jot rohogtem, ezert elarulom neked hogyan vidd vegbe a terved. Beledurrantassz egy kontonba. Veszel egy gyogyszeres dobozt levagod az aljat, kapsz egy csovet, feldugod a seggeedbe es vegere rahuzod a koton szepen atcsorgatod a gyogyszeres dobozon keresztul a seggeedbe, majd irj velemenyt, hogy ment
2023. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem csináltam ilyet, és nem is gondoltam még rá, de a legegyszerűbb szerintem, hogyha egy tálba kivered majd egy fecskendővel felszívod és azzal juttatod magadba.
2023. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megpróbálod magad seggbe dugni, lehetséges nézz utána. Self fuck azt hiszem valami ilyesmi
2023. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Veszel egy dildot, fursz a végére egy lyukat, beleélvezel aztán magadba nyomod.
2023. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Az adottságaim nem teszik lehetővé, hogy megdugjam a saját fenekem.

A fecskendő széle megsérthet, fájdalomra pedig nem vágyok.

2023. ápr. 18. 16:36
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

:D hát öregem, dugasd meg magad a klónoddal :)

abszolút beteg ötlet

ám láttam már olyan videót hogy a csávó saját magát dugta meg, bár nekem eléggé a hasomhoz simul mereven

2023. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

#6 nem sért meg, az nem éles


egyébként a fecskendő nem hülyeség, csak elég nagy kell.

beleélvezel aztán befecskendezed

2023. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Én a tenyerembe élveztem és próbáltam be nyomni a popóba amennyire tudtam, valamennyi bele ment. Teljes persze nem.

Fecskendovel nehéz ki szívni a hügy csoből szóval az off.

20f.

2023. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
nem kell kiszívni. kiveszed a tolóbigyót, és amikor benne van a cucc, visszarakod
2023. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!