Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Uszoda zuhanyzóban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszoda zuhanyzóban mennyire szégyenlősek a férfiak egymás előtt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 22:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően, csakis saját mgammal foglalkozom, nem szoktam tudomást sem venni ilyenkor a mások jelenlétéről. Ha mégis megszólítanak, udvarias, de távolságtartó vagyok és nem nézem a másikat. (főleg az altesti részeit!)
2023. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
En strand zuhanyban kicsit szégyenlős vagyok. Egyszer nem vettem le a furdogatyat a pali meg csak bámult, mosta magát a mellettem lévő zuhanyban elvalasztó volt.aztán mondta a fiának hogy vegye le a fürdő gatyát igy levette kb 13-15 éves volt.
2023. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, pedig csúnya vagyok. Én megnézem más pasik kukiját, a lehető legdiszkrétebben, mert érdekel, hogy másnak milyen van XD
2023. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Alapból se vagyok túl szégyenlős, de egy uszodai zuhanyzóban meg végképp természetes, hogy meztelenül tusolok le és törölközöm meg, nem nagykabátban.
2023. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én semennyire, de mivel volt úgymond gyerekszobám betartom a kulturális normákat. Értsd, az öltöző, zuhanyzó azért van hogy átöltözz, tusolj, de ettől még nem fogod direktben mutogatni (meg te sem bámulod másét - főleg ha hetero vagy 😂).
2023. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam már egy ideje takargatni magam.

És igen, megnézek mást is természetesen diszkréten, aki meztelenül zuhanyzik az edzőteremben is. De észre szoktam venni, ha engem is megnéz valami.

Ebben nincs semmi szégyellnivaló szerintem.

2023. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vegyes, van aki mindent mutat, van aki gatyát se veszi le.
2023. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Ti rendszeresen jártok úszásra?

8# és nem nézik furán hogy nem veszi le a gatyát?

2023. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős, mindig leveszem az úszónadrágom és nem takargatom magam. A többieket nem nagyon szoktam megmézni, esetleg csak akkor, ha van valaki a korosztályomból.
2023. ápr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!