Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknál is létezik ilyen fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál is létezik ilyen fétis?

Figyelt kérdés

Olvastam és ismerek is olyan párt, ahol a pasinak az a fétise, hogy előtte szexeljen egy másik pasival a párja.

A kérdésem az lenne, hogy fordítva is létezik ilyen? Van olyan lány akit az izgat, hogy végig nézze azt, hogy a pasija szexel egy másik lánnyal?

Vagy lányoknál ilyen esetben már az a jellemző, hogy csatlakozik inkább és hármasban csinálják?


2023. ápr. 19. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan partnerem aki megnézte volna, ahogy dugok meg előtte egy másik csajt.

Ismerkedtem olyan csajjal akit meg az izgatott volna, ha pasival is megnézi ugyanezt (de én hetero vagyok, szóval alapból esélytelen). Bár itt orált hozott fel a csaj, hogy arra kíváncsi főleg.


F

2023. ápr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen is.
2023. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen van!

Igy keress rá ha érdekel:

cuckqueen

2023. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!