Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Heti hányszor szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hányszor szoktatok szeretkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Habár a párommal sokat beszéltem már erről de mégis kíváncsi lennék hús-vér emberek véleményére,nem csak statisztikákra. Szóval.. ti heti hányszor szexeltek akik tanultok,dolgoztok és heti 4 napot lehettek csak a párotokkal?

Velem ez a helyzet. Van hogy heti 1x szexelünk,van hogy 3. Tök jó a kapcsolatunk,megbeszéltük hogy neki ezzel nincsen baja, mégis feldobottabnak érzem őt amikor előző este jó volt az együttlét. Azt is észrevettem hogy magabiztosabb ha előtte ivott egy picit (nem részeg). Ez miért lehet? Ilyenkor sokkal magabiztosabban kezdeményez,mintha férfiasabbnak érezné magát. Ilyenkor a szex is jobb. Nekem heti 1x van igazán sok energiám,a többi 1-2 együttlétnél már kicsit azt érzem hogy fáradt vagyok. (Azért is lehet mert 10-11 körül kezdünk bele)



2023. ápr. 25. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, mint ti. És csak akkor természetesen, ha van hozzá kedvünk.
2023. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is heti 1-2

Nem ez a legfontosabb számunkra


24N

2023. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Általában hetente 1-3 alkalommal, de volt rá példa hogy 4 hétig nem volt semmi. Sok minden befolyásólja, kinek milyen kedve van, mennyire volt fárasztó a napja stb.. Volt olyan amikor, több héten keresztül mind a ketten, annyira kivoltunk merülve szellemileg, hogy nem volt hozzá kedvünk.

Elég sok energiát kivesz mindkettőnkből a munka, így már nincs is hozzá energiánk vagy kedvünk.

2023. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg naponta, van, hogy 2x is. Viszont volt jó pár év, hogy már, ha havonta 2 volt kiváltságosnak éreztem magam.
2023. ápr. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben lehetséges, szinte naponta. 53F
2023. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Scream85 ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha épp ellentétes műszakban dolgozunk akkor ugye 5 napig fixen nincs szex (ha pechünkre pont az 5 nap végén jön a menzesze, akkor további legalább 5 nap cölibátus).

Egyéb esetben pedig attól is függ mennyi időnk van rá (mikor alszik el a gyerek), mennyire vagyunk fáradtak, van-e rá igényünk épp akkor,stb.

Volt hogy 3 hétig nem szexeltünk mert minden "összejött", volt hogy a hét minden napján együtt voltunk.

2023. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
10-12x
2023. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Jó olvasni hogy nem velem van a baj mert nem érzem magamban a kellő energiát minden egyes nap akár 2x hogy szeretkezzek..

Sok helyen olvastam hogy azok az emberek akik (állítólag) napi többször szexelnek,leszólják azokat akik nem,illetve elméleteket gyártanak hogy biztosan rossz a kapcsolatuk. Ezek szerint a többségnek aki dolgozik,tanul is mellette esetleg, nem megy minden nap, nemhogy 1 nap 2-3x is

2023. ápr. 26. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kérdező.

Én azt tapasztaltam, hogy azokban a kapcsoaltaimban szexeltem többet vagy akar napi többször, amikor nagyon mást nem tudtunk csinálni, pl nem tudtunk olyan melyen beszélgetni vagy programra menni együtt.

2023. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

Igazad van. Vannak akik leszólják az általad említett embereket, pedig nem tudják mi az oka.

Viszont ha tudnák, nem szólnának semmit.

Ezért jó inkább ilyen dologról nem beszélni társaságban, vagy füllenteni, úgy ahogy az adott társaság megkívánja.

2023. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!