Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A péniszt menyire szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszt menyire szabad szorítania egy szexjátéknak?

Figyelt kérdés
Szóval, vettem egy SATISFYER STRONG ONE nevű pénszgyürüs vibrátort. Amikor felraktam, és felállt, akkor megduzzadtak az ereim, túlzottan nem fajt, de egy két főér eléggé duzzadt. És olyan kicsit pufibb volt minden. Gondolom ez az az eszköz így kuka? Vagy ez így még normális?

#SATISFYER STRONG ONE #Pénisz szorítás
2023. ápr. 26. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a célja, hogy szorítson. Ez így működik.
2023. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem érzed nagyon kényelmetlennek, fájdalmasnak ÉS még le tudod venni.
2023. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki hogy szereti. Én például szeretem, ha fáj. Nagyobbat élvezek és spriccelek.
2023. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az átlagnál vastagabbal áldott meg az ég könnyebb a mandzsettás, az allitható.


Nekem a gyűrű túl szűk volt, fájt, ezért visszavittem.

2023. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, én a gumibabát vittem vissza. Párszor használtam, de nem tetszett. Érdekes, hogy simán vissza vették. Az eladó csak annyit jegyzett meg, hogy azért kimoshatta volna😃
2023. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!