Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk tényleg jobb ha le van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg jobb ha le van borotválva?? Én még teljesen sosem borotváltam le csak a zacsit.

Figyelt kérdés

Higiénikusabb ha le van borotválva vagy jobb érzés?? Hány naponta kell borotválni, hogy ne szúrjon?

A csajoknak melyik tetszik ha fazonra van vágva vagy csupasz?? Mert még nem voltam lánnyal soha.



2023. ápr. 30. 00:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Bro' borotváld ha szeretnéd, de nem ezen fog múlni hogy lesz-e csajod vagy sem.
2023. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem jobb érzés, ha borotvált, de hogy neked milyen, az majd akkor derül ki, ha kipróbálod te is. Mivel már jó ideje rendszeresen lecsupaszítom, nekem nem szúr, amikor kezd visszanőni. "A csajoknak" - olyan nincs. Van Ági és Liza meg Kriszti meg még millió másik. Az egyiknek a borotvált, a másiknak a szőrös, a harmadiknak a fazonra nyírt tetszik, de még sorolhatnám. Viszont 90%-ban nem ez a döntő náluk.
2023. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld ki és kiderul :)
2023. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
#2 99.9%-ban NEM ez a döntő
2023. ápr. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki borotváltan és meglátod! Én nyáron jobban szeretem borotválni, de télen nem bajlódok vele.
2023. ápr. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindig csupaszka..
2023. ápr. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Én 15 éves koromtól borotválom az intimet és a hónaljam is

Sokkal jobb érzés így

És higiénikusabbnak is érzem

27/F

2023. ápr. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Én tegnap borotváltam le, előtte nagyon durván szőrös volt. Ég és föld, sokkal jobb érzés.
2023. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
An amikor teljesen leborotvalom, van amikor felette kis rovidet hagyok. A lenyeg, ami minden lanynak fontos, hogy apolt legyen. Ne legyen dzsungel.
2023. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Borotválom azóta,hogy kinőtt a szőr.

Nekem így kényelmes és a csajoknak is tetszik.De a fő ok,hogy ápolt.A nagyon szőröst kevesen szeretik.

2023. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!