Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen márkájú bilincset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen márkájú bilincset szerettek használni?

Figyelt kérdés
Asp, Alycon, celjuso, hiatt

2023. ápr. 30. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
BRFK
2023. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
1: 😂
2023. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Vagy rendes szolgálati bilincs, vagy semmi.
2023. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a márkát szoktam nézni benne, hanem a hatékonyságot, hogy melyik korlátoz a legjobban. De a kinézet is számít, amelyik erősebbnek, robusztusabbnak látszik. Kedvenceim a zsanéros és merev bilincsek, mert jobban korlátoz, mint a láncos.

A képen levő bilincsek közül a legfelsőnél csak egy forgástengely van, így az még kevesebb mozgást enged, mint a másik két zsanéros. Az alul levő merev bilincs markolatát megfogva határozottan lehet irányítani a megbilincseltet.

[link]

2023. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az előttem szóló is írta, nem feltétlenül a gyártó a meghatározó. Először is a funkciója érdekel, pl láncos, zsanéros, merev stb. Aztán azon belül hogy milyen specifikációi vannak (mérete, dupla zár stb), majd a harmadik szempont a kinézete.

Ha nem szexshopos kulcs nélkül is nyithatót vásárolsz, akkor nagyon nem tudsz mellé lőni.

#4 honnan szerezted be a képen láthatóakat? Köszi!

2023. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vatera, eBay, willhaben

az első Alcyon, a negyedik Hiatt ezek közül.

2023. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Balról jobbra:

1., 3., 4. van, plusz a harmadiknak (Schelli) a kétláncszemes változata.

A hölgyek a kétláncszemest kedvelik legjobban eddigi tapasztalatom szerint, a zsanérost pedig legkevésbé. (Mármint magukon.)

Nekem mindegy melyiket teszem rájuk, szeretem mindegyiket.

2023. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz; nekem is a bilincs funkciói a fő szempont, az, hogy hogyan és mennyire korlátoz.


(Egyébként ha jól látom #4 képén a 2. egy Smith & Wesson M-300B, a 3. pedig egy török Vurgun 3030.)

2023. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehez valasztas, eleg sok markat kedvelek. Bonowi, Clejuso es Hiatt mindenkepp a lista elejen vannak. A nem annyira ismert markak kozul S.P.E - hollandiaban rendszeresitett a rendorsegnel.
2023. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok.

Ez lemaradt:


[link]


Merev bilincshez (5.) még nem volt szerencsém sajnos.

2023. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!