Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valószínűleg holnap fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg holnap fogok elsöre lefeküdni a barátommal, mire lehet ilyenkor számítani?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretjük egymást és a holnapi napot gondoltuk hogy ezt a testünkkel is kimutatjuk. Biztos vagyok magamban csak kicsit félek mert még szűz vagyok meg eléggé szégyenlős vagyok meztelenül

2023. máj. 2. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Petting volt már? Sok, sok petting…
2023. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold le a villanyt!
2023. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne felejtkezzetek el védekezni!
2023. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb. Gumi!

Nincs olyan, hogy csak beteszi egy kicsit de utána felveszi.


Volt petting? Felfedeztétek egymás erogén zónáit? Sikerült egymás kezétől felizgulni és kielégülni. Elsősorban neked.

Ha türelmes és szán rád időt, az jó.

És nem ciki közben mondani ha valami nem jó, vagy máshogy szeretnéd. Ha nem mondod em tudja, nem tud alkalmazkodni.

2023. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak pettingeljetek hogy szokjàtok a helyzetet , ha komfortossak vagytok és/vagy begerjedtetek eléggé akkor lehet menni tovább.
2023. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalok nem pettingelnek, dugnak egyből mint a nyulak. Tombolnak a hormonok, nincs idő maszatolásra.
2023. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Előtte kéne egy kis tapasztalatot szerezni.

Én segítek

2023. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Arra készülj, hogy trutymós lesz a p.inád.
2023. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt sosem értettem, egyszerűen nem fér a fejembe. "Megbeszéltük, hogy holnap délután 5 óra 3 perckor fogunk lefeküdni egymással." Ki szexel így? És miért?? Ennek természetesen, ösztönösen kellene jönnie, nem pedig menetrendszerűen, mint a déli busznak. Akkor is, ha szüzek vagytok... fokozatosan felfedezitek egymás testét, és érzitek, mikor jön el az ideje.
2023. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak..amikor megbeszélitek,az már nem olyan jó. Spontán kell hogy történjen, mert úgy izgalmas és szenvedélyes.
2023. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!