Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az önkötözés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az önkötözés bilincselés?

Figyelt kérdés

Mást is szexuálisan izgalomba tud hozni egy kis kötözés bilincselés?

Én pl órákat tudok tölteni izgalmi állapotban megbilincselve és csak vergődni próbálni kiszabadulni a kulcsot keresve.



2023. máj. 5. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bilincseltem meg csajt, az úgy izgalmas volt.

Szerintem neki nem jött volna be ez az önbilincselés...főleg a kulcs keresése?????? mi van, ha 3 nap múlva sem találod meg? Ott halsz szomjan? :D

2023. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet, főleg, ha nem találod a kulcsot....
2023. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de biztosan jó lehet.
2023. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Megkötözve vagy megbilincselve és bezárva lenni számomra is izgató. Azonban jobb, ha más bilincsel meg mert úgy igazán izgalmas megbilincselve lenni, hogy önmagadtól esélyed sincs kiszabadulni, kulccsal sem. Kulcs elvileg nem is lehet nálad, mert extra büntit kapsz, ha a domina megtalálja nálad.

Önbilincselés úgy lehet izgalmas, hogy feladatul kapod a párodtól, hogy megbilincselve várd, vagy megbilincselt kezekkel kell letérdelned a domina ajtaja elé és várnod őt.

2023. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogy tudod megbilincselni magad úgy a saját bilincseddel, hogy a kulcsot meg keresni kell, mikor azt is te teszed el? :D
2023. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kattintottam már magamra bilincset úgy, hogy a dominánál volt a kulcs és csak akkor vette le rólam, amikor bizonyos feladatokat teljesítettem, vagy büntetéseket letöltöttem.
2023. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is izgató bilincsben lenni, úgyhogy gyakran megbilincselem magam. Néha fél, néha egy-két-három órára.

Viszont olyankor eszemben sincs keresni a kulcsot. :)

2023. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, izgalmas kis játék a bilincselés, kötözés. Mondjuk engem inkább párom szokott megbilincselni, de nálam vannak a bilincsek, így volt már rá példa, hogy unalmamban este magamra raktam őket, persze kulcs kéznél volt, de izgalmas volt így is:)
2023. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 (09:15) abszolút együttérzek veled. Én volt, hogy alvás előtt kattintottam fel a bilincset, hátra a kezekkel :) igaz, hogy így persze a fizikai összidőből némi időt átaludtam (és ekkor nem foglalkozhattam a helyzetemmel, ha inkább átaludtam), ám az ágyba bújás és elalvás között eltelt némi idő, amíg nem aludtam (már ágyba bújva kezdtem csinálni az egészet), na ekkor érzékelhettem rendesen az egészet (mert egyrészt nekem a magzatpóz a legjobban altató póz és ezt nem vehettem fel akkor a kezeimmel, másrészt végig állt a cerkám, e 2 tényező bármelyike önmagában kevésbé hagy elaludni, de ekkor éppen mind2 együtt megvolt), illetve az összes alvásom sem egyetlen darabban volt, többször ébredtem fel az ilyen éjszakám közben mint más, sima éjszakák közben, illetve a végső felébredés, felkelés után is érezhettem a helyzetemet addig, amíg végre nem szántam rá magam a nyitásra (plusz hiába volt a bilincses összidőnek végül is a legnagyobb része aludt idő, hát így is éreztem a végén azt, hogy fizikailag mégis csak a végére már sok órája volt rajtam)
2023. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok embernek tetszik a bilincselés. Vagy szexuálisan izgatja, vagy egyszerűen szeret úgy pihenni. Ha pedig nincs partnere rá, akkor előbb-utóbb csinálni fogja magának.

Ezt a kulcskeresős dolgot meg nem értem. Úgyis tudod hova raktad el a kulcsot, de cserébe nem tudod azonnal kiszabadítani magad. Ezek a dolgok csak elképzelve hangzanak jól, de "éles" helyzetben inkább gagyik és veszélyesek. A kulcs legyen mindig melletted.

Meg egyéb zárak és lakatok helyett használj karabínert, ha kombinálni szeretnéd a helyzetet. Felesleges plusz kulcsokkal szenvedni, ha ígyis-úgyis ki tudsz szabadulni.

A teljes magatehetetlen érzést csak partnerrel tudod átélni. Ha jelenleg is van párod, akkor beszélj vele a vágyaidról. Ezek nem olyan hú de nagy dolgok, hogy titkolni kellene.

2023. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!