Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Swinger klub egyedül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baltaarcúu kérdése:

Swinger klub egyedül?

Figyelt kérdés

Aki előszőr volt egyedül ilyen helyen,mit tapasztalt?

Heterók vannak ott,vagy vegyesen mindenféle fazonok.Cigányok vannak?



2023. máj. 10. 15:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Én nem mernék egyedül menni. Kitudja milyen perverz alakok vannak ott,és ezt fiúként mondom
2023. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen..én is gondoltam erre,hogy több a kan...kevés a jó nő...
2023. máj. 10. 15:27
 3/25 A kérdező kommentje:
Max azt tudom elképzelni hogy vmi nyitásra odamegyek és nézem milyen fazonok mennek be...😄
2023. máj. 10. 15:28
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Klubja válogatja. A TikTakban nincsennek olyan arcok amilyeneket írtok.
2023. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

#1

Jézusom de tudatlan vagy!

2023. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

4+2 klub van Bp-n, mindenhol más a policy a ffi biszexualitásra (a többségében nem megengedett). A face kontroll is mindenhol más-más erősségű, van ahol nagyon-nagyon komolyan veszik, máshol - fogalmazzunk úgy - lazább.

Az viszont mindenhol igaz, hogy a nem az nem. Aki nem tartja, azt kirakják.

Nyugodtan lehet menni bármelyikbe egyedül, akár szóló nőként is, 100% biztonságban vannak.

2023. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
#1 akkor ne menj. A hazai klubbokban hetente 4-500 ember megfordul, nagyon fogsz hiányozni :) Megjegyzem, van olyan klub ahol a "kitudja milyen alakok" jelentős része úgymond a társadalmi krémből kerül ki, szép számmal találva köztük orvosokat, ügyvédeket, mérnököket is (nem feltétel ott sem a diploma, csak az hogy normális legyen valaki).
2023. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#3 akkor odamész, nézelődsz az ajtó előtt és kb. kint is maradsz. Szóló ffi-ként mindegyik klubba be kell jelentkezni előtte telefonon.

A nemek arányáról annyit, hogy van olyan klub ahol erősen korlátozzák a szóló pasik számát (max. 5), s akkor sem biztos hogy bejutsz ha napokkal korábban próbálsz bejelentkezni nehogy a klub elől telefonálva.

2023. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
#7 jah tudom attól még hogy Doktorija van valakinek nem jelent semmit. Beszéltem màr olyan alpári mocskos szàjú Doktorral hogy szédület. Az ilyen emberen mondjuk nem csodàlkozom hogy alvilàgi dugó klubbokban eszi a fene szabadidejében.
2023. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Jó hülye vagy.

Semmi alvilági nincs benne

Tök átlagos,normális emberek járnak ezekbe a klubokban zömmel.

Mondjuk nekik legalább van tökük lemenni. :D

2023. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!