Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pisi szex kedvelő nők/lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisi szex kedvelő nők/lányok Adni vagy kapni szeretetiek? Van olyan folyadék amit ajánlott inni vagy olyan amit kerülni kell?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én kapni nagyon szeretem. Le nem nyelem az egészet semmiképp, max ha a történtek hevében a számba megy azt.
2023. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
kapni...
2023. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Kapni, meg lehet inni simán, vagy milyen folyadékra gondolsz?
2023. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Mind a kettőt szeretem igazából.

Én sok vizet szoktam inni előtte.

2023. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha sokat iszol előtte pl zöld teát, akkor gyakorlatilag szinte " víz" jön, színtelen szagtalan, enyhén sós.

Én férfi vagyok, a párom viszont imádja a bepisilést, lepisilést, én nem különben.

Nálunk kölcsönösen megy az adok - kapok. Nagyon jól fel kell készülni, de akkor iszonyatosan jó élmény.

De aki kezdő, annak először zuhanyban is érdemes kipróbálni... aztán lehet " építkezni".

2023. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet…

Ilyen nőt keresek aki szereti és akár ugyan ilyen kezdő ebbe a témába mint én, és együtt próbáljuk ki!

2023. máj. 12. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
A frissen kopaszra borotvált fejemre szeretem kapni. 35N
2023. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Vizet igyál előtte sokat, vagy teát, koffeint (vízhajtó hatásúak). A nők többsége - már aki nyitott rá - kapni szereti.
2023. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!