Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők! Izgat valakit a katéterez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Izgat valakit a katéterezés/bármiféle húgycsőizgatás? Próbáltátok? Lett bármi bajotok tőle?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, és iszonyatosan izgat.

Ha hülyének neveztek, megpróbáltok megszégyeníteni, arra nem fogok reagálni, szóval az ilyen válaszoktól nyugodtan megkímélhettek.

Tudom, hogy nőként nagyon könnyű fertőzést összeszedni, mivel rövid a húgycső, tehát kockázatos és kiemelten kell ügyelni a sterilitásra. Rendesen utánajártam a témának, megnéztem rengeteg oktatóvideót, és az eszközöket is jól ismerem.

Ha valaki olyan van itt esetleg, akinek betegség miatt kell katéter/életen át önkatéterezésre szorul, esetleg közeli hozzátartozója van ilyen helyzetben, azt arra kérem, hogy ne bántódjon meg! Nem akarom őket gúnyolni, nem irigylem el a betegségüket, nem mondom, hogy örülniük kellene, felfogom, hogy ilyen helyzetben teljesen más. De én viszont nem tehetek arról, hogy ez a fétisem.


Remélem, nem bántok meg senkit.


Akit szintén izgat:

Hogyan próbáltátok?

Katéter vagy simán csak húgycsőizgatás?

Lett belőle sérülés/fertőzés?

Tudjátok, hogy miért izgat titeket, honnan ered a dolog?



2023. máj. 12. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bdsm-megközelítés:


- Hegar-dilátor (Ch 12-től 24-ig)


- Foley Catheter (Ch 12-24-ig)


- mucilago ad cathetem (orvosi katétercsúsztató)


-fertőtlenítő, nem alkoholalapú spray


- gumikesztyű, legalább 2 fecskendő, egy farkasfecskendő


- fiziológiás sóoldat


Ez egy hólyagöblítés alapja.

2023. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy hülyeséget fogok mondani, de láttam már ilyen felhetelőleg fémből készült különböző méretű rúd szettet, amit húgycsőizgatásra használnak. Azt nem könnyebb sterilen tartani mint egy katétert? Illetve azt legalább elég egyszer megvenni, a katétert nem lehet újrahasználni nagyon, folyamatosan venni kell.

De javítson ki valaki aki ért a dologhoz, én csak egy tippet adtam, mert eszembejutott ez a rudas segédeszköz.

2023. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodsz rosszul, az a dilátor vagy álkatéter, a húgycső tágítását szolgálja.
2023. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lesz bajod ha

a) aki csinálja nem ért hozzá;

b) nem figyeltek kiemelten a higiéniára!

2023. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá.
2023. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Exem akarta rajtam csinálni, de nem engedtem neki… Azután elkezdem nézni videókat a témában, érdekes… 30/F
2023. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok. Edig kétszer katététeresztek meg. Mind a kétszer nagyon jó volt. Nem fájt és nem volt semi gond. Aki rakta fel az értett hozzá. És még akkarok katétet.
2023. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi-én már régóta csinálom-juk.

Sikositásnak olivaolajat használunk mind ketten.

Kezdés nagyon lassan.

Elsöre kis fém kávéskanál nyelét nyelettük be,s mi hidegen szeretjük.

2. Nak hosszú fagyis kiskanált nyeletünk mélyen kb 15cm nagyon lassan bele ez még izgibb .

3.nak üveg alkohol fokoló rövid hosszú kapható "gazdabolt" lassan benyeletni olajjal minnél lassabban hosszabban annál érdekeseb.

4. Uj elektro plug "amazon" kitünöen izgató plugok hátul mélyen elöl bennt, összekötve a komputerjával 2db 1.5V ellemmel megy s a programmon elsöre lassan majd erösitve mind ketten egymást is nézve magunknak is csináljuk,nagy élményekkel.

Nekünk ezt mind fölváltva is sokszor használjuk már jó ideje s kellemes de ügyelni kell a tisztaságra s sok sikositóval nagyon lassan kell kezdeni.

Sok sikert.

jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!