Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gárdonyi nudista strandot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gárdonyi nudista strandot hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok meleg jár ide, de érdekelne, hogy esetleg vannak-e ott fiatalok, akikkel tudnék ismerkedni fiatalként? Illetve mikor vannak a legtöbben, nyár melyik időszakában? Illetve komolyan szoktak ott szexelni és ha igen hogyan? Mások előtt?

Még egy a területre vonatkozó kérdés. Hogy kell elképzelni a területet? Mert térképen próbáltam megnézni és kb. ilyen susnyás, nádas területről van szó. Igaz ez?



2023. máj. 14. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Jártam oda, azért nem teljesen minden így van ahogy elképzeled. :)
2023. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet oda menni? Szívesen megnézném.
2023. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# Akkor írd már le hogy van, mert eddig csak a mellébeszélés ment. Akkor hogy van lássuk?
2023. máj. 14. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok. A nudi része igaz is meg nem is. Nem mindenki van meztelenül.

Én 2 partneremmel voltam ott, sosem szexeltünk meg én sem voltam meztelenül. Azt hogy mikor mennyien vannak nem tudom. Lehet ott ismerkedni fiatalokkal meg idősebbekkel is, de nyílván nem úgy hogy odamész, hogy hello, ismi?

Láttam már hogy smárolnak, illetve a törcsi alatt is láttam már fej mozgást, de konkrét szexet még nem.

2023. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4# Köszönöm, így már érthetőbb.
2023. máj. 14. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam oda kijárni.

Szoktak szexelni is ott, de általában elvonultan, nem a közönség előtt.

A területről: füves, nádas rész, a vízpart beton, mint egy csónakkikötő.

Vannak fiatalok is. Időjárás függő nagyon nyilván, hogy mikor hányan vannak kint. Nem attól függ hogy július vagy augusztus van.

Hozzám jöttek már oda hogy ismerkedjünk. Én nyitottan állok másokhoz. Volt már, hogy beszélgettdm másokkal. Hozzám jöhetsz, hogy ne unatkozz. :D

Ha van valamilyen kérdésed még szívesen válaszolok.

24/F

2023. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem ajánlom. Vannak sokkal jobb nudihelyek is. Gárdonyba a melegek járnak.
2023. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól hogy melegek is járnak oda még nem lesz rosszabb a hely szerintem.
2023. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6# Valami ilyesmi választ szerettem volna kapni. Köszönöm!
2023. máj. 15. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
gáűrdony sose voltam de mennék
2023. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!