Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexuális személyeknél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuális személyeknél az orális kényeztetés is kizárt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok fokozata van az asszexualitásnak is, de úgy tudom hogy az aszexuálisok is vágyhatnak párkapcsolatra, megélhetnek szerelmeket! Sokuk szeretne szeretni, és szeretve lenni. Az ilyen esetekben a testiség milyen pontig juthat el? Vagy teljesen egyénfüggő? Az én véleményem szerint egy "szép szeretkezés" szerelmesek között nem törvényszerűen "dugás". Lehet simogatás csókolózás, a test minden pontjára kiterjedő kényeztetés, ami akár mellékhatásként járhat orgazmussal is. Ez még belefér az aszexuálisoknál, vagy már ez sem? Elnézést kérek, ha nagyon hülye a kérdés.

#orális szex #aszexualitaás
2023. máj. 15. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom ún. szekunder aszexuális lett. Ő csak baráti kapcsolatra és társaságra vágyik. Mindenféle testi kapcsolat kizárt nála. Pl. masszázst sem enged csak kizárólag baráti puszi és ölelés. Ez szerintem már a legszélsőségesebb eset. De gondolom ez egyénfüggő. Semmilyen szexuális késztetése és gondolata sincs.
2023. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1: Ez férfinék vagy nőnél jelentkezett?
2023. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2: Nőnél. Tudomásom szerint egyébként nőknél jóval gyakoribb az aszexualitás.
2023. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 És te ezt mennyire tudod tolerálni, elfogadni benne? Hány évesek vagytok?
2023. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Az elfogadáson kívül nem tudok már mit tenni. Az elején még sok-sok évvel ezelőtt próbálkoztam mindenfélével. Azért jó néhány év eltelt mire beletörődtem. Én 49 vagyok a párom pedig 50. Most már teljes egészében elfogadom mert ebben a korban már úgyis öregek lennénk a szexhez. A fölös energiát meg sportolással levezetem.
2023. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Köszi a válaszokat.
2023. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

49 és 50 évesként öregek vagytok a szexhez???

Ez vagy vmi kifogás számodra, h el tudd fogadni a helyzetet, vagy óriási mértékben el vagy tévedve.

Szinte semmire nem vagytok még öregek pláne nem a szexhez!

Valamint attól, h a párodnak nincs vágya, még sok mindent tehetett volna érted akár kézzel, akár máshogy.

Elég önző dolog önmegtartóztatásra kényszeríteni a másikat.

2023. máj. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: Egyetértek és van benne valami, hogy önző dolog ,hogy még a kézimunka sem játszik. Viszont az aszexuális embernek ez egy visszataszító dolog. Próbálok a párom fejével gondolkodni és sokat olvastam erről a témáról. Az , hogy a kérdező kérdésére is pontost választ adjak még a "kézi levezetés" is kizárt nemhogy az orális. A párom maga mint elmondta maga a szex iránt érez undort és nem személy és ez esetben személyem iránt. Ebben minden benne van ami a szexhez kapcsolódik még egy romantikus filmbéli szexjelenet is. Tulajdonképpen már én is eltávolodtam akár az emberi érintésektől is. Az a természetes már egy kapcsolatban ha nem érünk egymáshoz. Azt meg, hogy ötven éves emberek szexelnének nem tartom gyakorinak. Legalábbis szerintem ez már ilyen korban nagyon ritka. Ez is pl. az oka ,hogy nem szakítok a párommal. Az élet egyéb dolgaiban jól megértjük egymást, egy húron pendülünk. Hála Istennek jó formában és erőben vagyok de ebben a korban váltani már késő.
2023. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. 50 éves emberek még simán szexelnek? En 54 vagyok, hetente két szex van.


2. Ismertem egy aszexuális pasit, nála orális szex sem volt (egyik irányban sem).

2023. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Akkor a ritka szerencsés kivétel vagy és gondolom a párod nem 54. :)
2023. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!