Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés vastagabb ajkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vastagabb ajkú fiúval csókolózni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, finom és puha jó érzés ahogy a számhoz ér.
2023. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is biztos jó lesz mert nekem pont ilyen barátom van szoktunk néha találkozni mert nem messze él tőlem és én is biztosan nagyon imádni fogom ahogy megcsókol és egyre gyorsabbam fog verni a szívem mert ez szerelmes csók lesz most lesz egyébként majd az első szerelmes csókom mert a többi kapcsolatom az szar volt nem is szerettem őket igazán mint ezt a fiút én 22L ő pedig 28F
2023. máj. 15. 15:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tudod/tudjátok milyen vastagabb ajkakra gondolok ugye?
2023. máj. 15. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem vastagabb az alsó ajkam, szeretik.
2023. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor vastagabb ajkú fiúkkal jó lehet csókolózni tényleg?egy szerelmes csók amúgy csodákra képes!♥️
2023. máj. 15. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:

3

Egyes vagyok igen gondolom milyen vastag ajkakra gondolsz a páromnak elég vastag ajkai vannak ezért írtam, hogy jó lesz.

2023. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huh akkor már alig várom hogy végre jó sokáig csókolózzunk a párommal még sajnos nem volt rá lehetőség szerintem fél hogy rosszul fogja csinálni de én majd rá segítek majd én fogom megcsókolni ha a következő talinál nem fog kezdeményezni♥️
2023. máj. 15. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogyha nem kapja be a fél fejed, nem nyálazza össze még a hátad, nem tolja le a torkodon a nyelved, és nem csinál vákuumot az ajkaival, akkor jó érzés
2023. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es biztos vagy benne hogy jó ötlet kezdeményezni? ha magamból indulok ki.. inkább ne kezdeményezz! tekintve hogy kábé mindig nekünk fiúknak kell.. nektek még annyira se megy mint nekünk :D ez a tapasztalatom
2023. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vastag ajkam van. Esetleg mutassak fotót róla?
2023. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!