Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van ha nem fogok tetszeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha nem fogok tetszeni ruha nélkül a barátomnak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy fiatal szűz lány vagyok. A barátommal kb 6 hónapja vagyok együtt. A barátom már nagyon szeretne velem lefeküdni és én is úgy érzem hogy készen állok az első alkalomra. A probléma az lenne hogy mivel nekem eléggé telt alakom van és félek hogy ruha nélkül nem tetszenék neki. Az is aggaszt hogy azt mondta hogy nem zavarja az alakom de előttem csak vékony barátnői voltak valamint én is sokkal kevesebb kilónak nézek ki ruhában.

Mi van ha nem fogok tetszeni a barátomnak ruha nélkül ? Le merjek előtte vetkőzni vagy inkább halogassam az első alkalmat ?



2023. máj. 15. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Egyszer látott ruha nélkül, akkor nem volt szex csak orál. Nem akartam de úgy éreztem ez elvárt. Tetszett neki de dobott mert nem jöttem be neki ruha nélkül.
2023. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszik neki az alakod de ha szexet akar nem fog szólni, bár gondolom már megtörtént a dolog.
2023. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Minden ok kérdező?
2023. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

22-esnek van igaza.


A legtöbb pasi nem válogat, örül ha ingyen puncit kap, az már mindegy milyen.

2023. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú..
2023. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ha hordóhasad van, az nem szép. De ha körte alakod van, akkor simán lehetsz jó alakú kövéren is. Minden az arányokon múlik, azon, hogy van-e derekad vagy nincs.

2023. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Na és ??? azóta se mertél levetkőzni???

Mert hogy kiemelted.

2023. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem annyit mondott hogy "Azt hittem nőiesebb vagy, így már nem akarom" és kiment a szobából.


Az volt a váz hogy az ő házában voltunk (vagyis nyilván a szüleiébe) és magamat kellett kikisérnem.

2023. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!