Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltatok mar fetisbuliban? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar fetisbuliban? Ha igen, milyen elmeny volt?

Figyelt kérdés
Meselnetek kicsit rola? Most megyek eloszor a hetvegen, es jo lenne tudni, mire keszulhek. Lehet ismerkedni? Mi szamit tolakodonak? (Lany vagyok) Kiket/miket erdemes kerulni? Ezeken a helyeken szex is van/lehet, vagy csak sima tancos-ivos hely jelmezeseknek?

2023. máj. 16. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

Nem olyan, mint egy igénytelen diszkó, ahol leitetják és a vécében töcskölik a mit sem sejtő lányokat :D


Általában mire eljut az ember egy ilyen helyre, vagyis tudja hogy mit akar, addigra kialakul egyfajta érettség és igényesség. Úgyhogy szex garantáltan csak azoknak van, akik világosan kifejezték a beleegyezésüket.

Szóval az ilyen helyek törzsközönsége is, meg az általános felhozatal is sokkal jobban odafigyel egymásra, és kultúráltabb, mint ahova random tévednek be az emberek.


(tegnap ezt úgy küldtem el, hogy privát üzenetet nyitottam) :))))

2023. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyszerű es egyben megnyugtato plusz izgalmas :) 30as vagyok, tul mar az ilyen kocsmai taperolasokon es smarolasokon es menjunkfelhozzamokon.
2023. máj. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Egyedul mesz?
2023. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat, nem teljesen egyedul, de nem kizart, hogy egyedul fognak hagyni, mert nagyon feluletes az ismeretseg.
2023. máj. 18. 10:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!