Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnommel fel eve vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel fel eve vagyok egyutt, es nem tudom ki elegiteni a maszturbalast preferalja vibrator stb. Aztmondja kicsi kora ota maszturbal. Ez normalis ? Lehet igy Boldog egy kapcsolat? Engem zavar elegge. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Lapát!
2023. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát probalj meg fejlodni vagy probalj meg "bevonodni" a maszturbalasaba, esetleg hasznalod rajta az eszközt stb.
2023. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ha kicsi kora ota csinálja akkor nehéz lesz az átállás, de nem lehetetlen ha ezt mint átmeneti helyzetet elfogadjátok, mindketten akarjátok és van türelmetek egymáshoz. Te vagy a könnyebb helyzetben kielégülés szempontjábol.
2023. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy lapát,

Szereted megdugod, utána segítesz neki a masztiban kényezteted közbe és kész.

Vele örülsz ahogy elélvez.


De van akit nem is érdekel önmaga orgazmusa annak örül hogy te elélveztél, és mást nem kíván.

2023. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is masztizok kicsi korom óta és mégis kielégülök a sexben..
2023. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Miközben nyomja magát, te is be segíthetsz az eszközzel közben meg dugod a száját. Mi ezzel gond? Sérül az egód? Van egy olyan csajod aki szereti az orgazmust és tesz is érte? Kapcsolódj be és ne sajnáld magad.
2023. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szakitàs,sose lesz jó a szex,ez beteges ..
2023. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 érdeklődő35 ***** válasza:
Azt már próbáltad, hogy miközben dugod szemböl asztalon egy vibrit nyomsz a csiklójának?
2023. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!