Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a zuhanyrózsával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a zuhanyrózsával való masztizás? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

En ki próbáltam ma fürdéskor és elsőnek kicsit érzékenyen reagált a puncim rá de aztán pár mádodperc múlva jobb érzés volt és lüktetni kezdett a puncim de nem mertem elélvezésig csinálni mert anyám gyanakodna akkor higy mit csinálok olyan sokàig.

23L.

Es igen még a szüleimmel élek.



2023. máj. 18. 00:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sztem meg tok szar érzés
2023. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Na gyerekek kipróbáltam:D

Mikor ma elmentek a szüleim oda feküdtem a zuhanyzóba és oda tartottam a csiklómhoz a zuhanyrózsát és a teljes erőből ment a vízszgár annyira jó érzés volt pár percig tartottam oda mert nagyon jól esett ahogy maszírozta a csiklómat bizsergést éreztem meg lüktetett a puncim is de nagyon a végén mikor hozzá értem az ujjammal a csiklómhoz azonnal elélveztem de direkt tovább húztam az orgazmusom aztán megint engedtem rá a vízsugarakat és megint ujjammal izgattam és így tovább aztán elkezdtem teljes erőmből izgatni a csiklómat akkorákat élveztem hogy hihetetlen:D

Elvollt gyengülve a karom is ja és sokkql másabb érzést nyújt mikor elélvezek mintha amikor csak simán kézzel csinálnám így sokkal jobb érzés de viszont ezt ritkábban fogom csinálni mert akkor egy fiú se tud úfy kielégíteni.

Azt meg nem akarom.

De úgy érzem megint kell mssztiznom úgyhogy ujjammal izgatom egy kicsit a csiklómat.



Esetleg van olyan közületek aki tudja hogyan kell elérni a hüvelyi orgazmust?

Vagy azt csak pasi által lehet elérni?

2023. máj. 21. 14:43
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, h sikerült átélned a zuhanyrózsa nyújtotta gyönyört! Hüvelyi orgazmusra sajnos sok nő pasival együtt is képtelen, persze ez nem azt jelenti, h neked ne sikerülhetne. Talán akinek volt már, az majd ír róla neki hogy sikerült! Köszi, h leírtad és masztizz nyugodtan még ha már egyedül vagy végre otthon és kívánod az orgazmust! :)
2023. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon kívánom mivel átéltem és nagyon jó volt egynap csak egyszer szoktam masztizni majd holnap fogok megint
2023. máj. 21. 15:29
 25/25 Tilinkó ***** válasza:
Hogy szúrja a makkom.
2023. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!