Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgultál már fel szaunázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgultál már fel szaunázás közben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 15:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Amikor egy sörszagú fazon sarkig kitárta az ajtót, és víztől csöpögő gatyába, vietnámi papuccsal a lábán, a nyitott ajtóból kajabált hogy "Margit gyeremá meritten megy a fűtés", na akkor felizgultam.

Pontosabban felidegesítettem magam, otthagytam az egészet és hazamentem.

2023. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
3-as megis hogy? Mobillal szaunazol?
2023. máj. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%
igen.44N
2023. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoval meztelenul, mobillal a kezben. :-)))
2023. máj. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
6-os, azt elmesélhetnéd tényleg privátban, hogy felizgultál, de nem állt fel. Ha nem impotencia, ennek én is hasznát venném olykor. :S
2023. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

#13.

Kár hogy nem voltam ott .............. 😉

2023. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Suetonius ***** válasza:
77%
Igen. Nemrégiben jutottam el először egy textilmentes szaunába. Az első 10 percben örültem, hogy van körülöttem törölköző... :P
2023. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2023. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Suetonius ***** válasza:
84%

Kicsit leült a téma, úgyhogy kifejtem az élményt. Csak mert kedvem van hozzá. :)


Szóval Sárvár, szauna-részleg, szombat kora délután.

Belépve már eleve megtetszett a csend és nyugalom, ami fogadott. Nem vesztegetve az időt gyorsan kerítettem egy nyugágyat, ahová lerakhattam a cuccaimat: két törölközőt meg egy palack vizet.

Eztán gyorsan körülpillantottam hol találok egy "öltözőkabint", de oldalra nézve láttam, hogy ez opcionális; a lehető legnagyobb természetességgel egy 60-hoz közelítő, de nagyon-nagyon jó karban lévő hölgy éppen a bugyiját tolta le. Nem láttam magamat kívülről, de szerintem mind a harminc évemmel elvörösödtem... Ugyanakkor nem voltam rest, próbáltam diszkrét lenni és természetesen viselkedni, így én is átvedlettem törölközőbe. Már indultam volna a választott, üresnek tűnő kabin felé, mikor látom, hogy az előbbi hölgy keze már a kilincsen van, majd belép. Nem akartam megfutamodni, én is bementem, köszöntem, leültem. A törölközőt akkor még szétnyitni nem mertem, így csak az alsó sor szélére ültem le a sarokba - próbálva nem nekidőlni semminek, hogy ugye ne izzadjak össze semmilyen felületet.

Mint egy kiskamasz izzadtam volna szauna nélkül is mikor látom, hogy a szóban forgó hölgy, aki szintén nem nyitotta szét a lepedőjét (lehet miattam?) olykor-olykor megtörli a homlokát a lepedő "szárnyaival" úgy, hogy láthatóvá válnak a szép, asszonyos mellei. Néhány ilyen törlés után - és mert már eltelt 10 perc - elgyengültem és kijöttem.

A hideg zuhany helyretett, és mikor láttam hogy a meztelenség mellett mindenki természetesen viselkedik és senki nem bámul senkit, akkor már én is jobban elengedtem magam.

Épp jókor, mivel körülbelül három perce ültem a nyugágyon, mikor kijött ő. A szaunalepedője úgy libbent, hogy látni lehetett nagyon szép formájú, csupaszra borotvált punciját...


Zárszó a hozzám hasonló kezdőknek: mindennek ellenére, a szaunázásban ezek az esetek csak a pont az i-re. Ha követi a kultúrált szaunázás szabályait, akkor egy nagyon-nagyon pihentető élményben lehet része az ember fiának/lányának. Én teljesen felfrissültem. :)

2023. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
nem
2023. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!