Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak sokkal erősebb az orgazmusuk mint a fiúknak?

Figyelt kérdés

A lányok sokszor szinte "megőrülnek" orgazmus közben, extázisba esnek, remegnek, nyögnek és jó sokáig tart.


A fiúknak meg csak hmm "kijött valami".


Ez olyan igazságtalan



2023. máj. 18. 19:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%

Azért az a "kis vérzés" egy heti menstruáció alkalmával 60 mililiter (körülbelül, valakinek ez több). Ezt felszorzod 12x az egy évre 720 mililter, vagyis 0.72 liter. Mindezt 40 éven keresztül (+-5 év). Az 28.800 mililiter, vagyis 28.8 liter.

Mégegyszer megkérdezem. Kis vérzés?

2023. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%
Egy véradás alkalmával közel fél litert vesznek le. Tehát egy évre lebontva alig több akkor az a menstruáció, mint egy 20 perces véradás. Én rendszeres véradó vagyok már jó 10 éve legalább évi 2-3 alkalommal, akkor verjem magam, hogy már kb 15 liter vért veszítettem 10 év alatt? 😅 Valószínűleg a női szervezet meg így van beállva, hogy folyamatosan pótolja azt a 60 millilitert (ami egyébként épphogy kifolyik egy feles pohárból, a testben pedig 4-5 liter vér van ideális esetben.)
2023. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Tény, hogy egy nőnek nem lehet merevedési gondja, de lehet például vaginizmusa, anorgazmiája, hüvelyszárazsága, szóval egy nőnek is lehet ezer szexuális problémája. A menstruáció van, akinek semmi, más keményen szenved minden hónapban. Az orgazmus is hasonló. Voltam olyan nővel, akinek egy pillanat volt, és olyannal is, aki addig maradt abban az állapotban, ameddig akart.
2023. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az hogy sok férfi önző és nem is ad a nőknek előjátékot, de a szpást elvárja minden alkalommal?:(



Na pont az ilyenek miatt van kevesebb női orgazmus. A nő nem fenyeget, ha nincs előjáték. Szimplán nem élvezi, fáj neki a szex.



Rengeteg önző embert ismerek és látok, ilyenekkel vannak női társaim, amíg rá nem jönnek ők is hogy ez nincsen rendben.

2023. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem vagyok ilyen...szerintem alap, hogy a nőnek jó legyen
2023. máj. 19. 11:10
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

15. Ez szuper, de rengeteg az elrettentő, ellen példa.



Nem rád gondoltam, ne vedd magadra.


De eddigi kapcsolataimban egyszer sem kaptam orált. Miért? Mert önző farkak voltak, azért.


Pedig, adok magamra, minden téren. Ott is. Nemrég vettem Lactacyd mosakodót, amikor megtudtam hogy lehet nem jó a ph-m. A libidóm is leesett, majd akkor kezdett visszajönni a normál ph, visszajött a napi 2x vágyam is.


Ráadásul nem is vagyok nagyon izzadós sem ott és szőrös sem.



Szóval én megtettem mindent, de az átlag nem olyan, hogy jaj, a nőnek is legyen jó már... A fentebbi hozzászólások is ezt mutatják sajnos.

2023. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
#16 és kérted is tőlük az orált, de visszautasítottak?
2023. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
17. Igen, bár nekik természetes volt a 0 előjáték. De szó szerint.. :)
2023. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a csiklóban több az idegvégződés azért van. Ellenben a férfiaknak többségének nem okoz gondot az orgazmus.
2023. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
Azért van erősebb orgazmusunk, mert nekünk sokkal nehezebb elévezni szex során mint nektek. Nem kell mondanom, hogy rengeteg nő van, aki a behatolástól el sem tud élvezni. Ráadásul mi sokkal összetettebben működünk. Én pl. még sosem tudtam elélvezni férfival, mert vagy nem jutott eszükbe az én orgazmusom, vagy ha próbálkoztak, akkor siettek, türelmetlenek voltak. Ha sokáig tartott az előjáték, akkor elment a kedvük a szextől. Így basszus nem lehet, persze hogy nem tudtam elévezni. Míg a ti orgazmusotok 90%-ban mindig garantált. Nekünk ki kell kapcsolnunk fejben, teljesen ellazulni, mert máshogy nem megy. Szóval valamit valamiért.
2023. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!