Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt életed legcikibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legcikibb maszturbációs sztorija?

Figyelt kérdés
Mármint ami veled történt meg.

2023. máj. 20. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vertem az uszoda tusolóba és nem vittem magammal törölközőt úgyhogy álló farokkal mentem vissza az öltözőbe
2023. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rokonomék itt voltak, egy pillanatra eltűnt az 5-6 éves kisgyerek, utámanentünk a hálószobába, hát mi más lett volna a kezében, mint az éjjeli szekrényből kivett vibrátorom.
2023. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Anyám korábban jött haza és az előszobában vertem a tükörre
2023. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Haverrel laktam egy albérletben (külön szobában), és az ágyamban full meztelenül elterülve verem erőteljesen a farkam. Hallottam, hogy már megjött, de nem gondoltam, hogy befog nyitni. Még valahogy beindított a dolog, hogy hazajött, már csak egy pici kellett, hogy hatalmasat élvezzek. És mikor már csak nagyon kevés kellett, abban a pillanatban ront be a szobába, mert valami hatalmas sztorit kellett mondjon (tényleg az volt), én meg ahelyett, hogy megijedjek, arra kellett koncentrálnom, hogy nehogy eldurranjak már előtte, mert ultragáz lett volna, ha azt látja, arra spriccelek hatalmasat, hogy rámnyit. Kínos 2 másodperc volt, aztán nevettünk egyet, és mondta hogy szóljak ha végzek :)) Szerencsére nem durrantam el előtte. Voltak még necces masztis szituációim, de ciki lebukás vagy ilyesmi ezenkívül nem volt.
2023. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettő is van tinédzser koromból és ultra ciki mind a kettő:


1, történet előzménye annyi, hogy éppen felmentem gimibe és megkértem anyámat, hogy némi zsebpénzt adjon majd, de elfelejtette odaadni este és kora reggel míg aludtam, behozta a szobámba és lerakta az asztalomra. Igen ám, de előző éjszaka hulla fáradtan még kicsaptam és jó adag jutott az asztalra is, elfelejtettem letörölni, reggel meg amikor megébredtem ott volt mellette a pénz..


2, nyár éjszaka volt és izgatott a gondolat, hogy kicsavarjam magam a szabadban. Na ez odáig jutott, hogy kiültem a szobám ablakába ami az utcára nézett és ott elintéztem. Előtte persze terepszemlét tartottam, de amúgy is csendes falu csendes utcája volt, nem volt bennem akkora para. Ahha, jól sejted, miután felocsúdtam az ejakuláció után, látom, hogy szemben a szomszéd, aki egy 40es hölgy, semmitől nem zavartatva valószínűleg végignézte az eseményt.


Hát ez vagyok én.

2023. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuu velem olyan volt hogy hajnali 2 kor éppen zenét hallgattam olyan hangosan szólt a fülembe hogy nem halottam semmit az àgyamba ültem full meztelenül és nagyon gyorsan csináltam... Annyit látok H apám be áll az ajtóban egy másodpercre és behúzta a függönyt majd ki ment akkorát égett a pofám hogy abba hagytam
2023. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

A két legcikibb:

1. Erdőben vertem és rajtakapott egy pár akik épp dugni voltak

2. Barátnőm anyja nyitott rám

2023. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
#7 legalább megdugtad valamelyiket?
2023. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17-18 lehettem, amikor egy hosszúra nyúlt edzés után nagyon kanos lettem a zuhanyzóban, és azt hittem már csak egyedül vagyok, mert mindenki elment előttem.

Éppen ezért nem is fogtam vissza magam, és hangosan élveztem el.

Mikor kinyitottam a szemem, az erőnléti edzőm állt mellettem meztelenül, kőkeményen ágaskodó f@sszal, és vigyorogva mondta, nem is gondolta volna, hogy ekkora nagy kan vagyok, és hogy ne zavartassam magam, mert ez még vele is sokszor előfordul a felesége mellett is.


Akkor és ott nagyon égő volt, de mikor én is olyankor mentem be a zuhanyzóba, amikor valaki éppen élvezte "az egyedüllétet", onnantól már nem érdekelt ha máskor is bekanosodtam zuhanyzás közben.

2023. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, azt még ki hagytam h az egész mellem kint volt
2023. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!