Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig ciki szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig ciki szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik az az életkor, amikor már ciki szűznek lenni? 24 éves egyetemista lány vagyok, és még nem volt párkapcsolatom. Iszonyatos szorongást érzek ismerkedésnél, pedig vágyom rá, hogy legyen egy társam, és mindig is szerettem volna házasodni és családot alapítani. Kezdek depresszióba esni, hogy mi van, ha soha senkihez nem leszek képes kötődni és már kínosnak érzem, hogy az egyetemen sem veszítettem el a szüzességemet. Tudnátok tanácsolni valamit? Kérlek a negatív hozzászólásokat mellőzzük, így is elég rosszul érzem magam.

2023. máj. 20. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Hàt, én 37F vagyok és szűz.

Megmerem kockàztatni, hogy ez már egy picit az.

2023. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Te korodban már egyértelműen kóros a dolog. Érdemes lenne kikezelni. Ha nem akarsz pszichológushoz menni, írhatsz nekem is, megpróbálok segíteni.
2023. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem menő szűznek lenni

Főleg nőként

2023. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Míg az vagy. Ha mar nem vagy az, nem érdekel.
2023. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes a lányok akik minimum átlagosak elég korán el szokták veszteni...De valamivel az átlag alattiaknak sem lehet ez gond.
2023. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Semeddig nem az. Amíg így gondolkodsz, hogy ez ciki, addig inkább ne is próbálkozz. Fejben Nagyon gyerek vagy még.
2023. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Így van fejben gyerek vagy, gondolom nem is csókolóztál még. Általában az ilyen lányok olyan pasik után vágyakoznak, akikkel úgy sem akarnak semmit, max szexet. Valamint benne lehet a dologban a szigorú neveltetés is. Az a baj kevés dolgot írtál magadról.
2023. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Szűznek lenni nem ciki. Ha szeretnél ismerkedni írj rám. :)
2023. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki! Majd meg fogod találni az igazit. F.
2023. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
20 felett már gáz van. Kivéve vallási meggyőződés.
2023. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!