Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mi volt az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt az utolsó hármas szex élménye ? Te csatlakoztal vagy Ti vettetek be harmadiknak partnert?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok ?

2023. máj. 21. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Én csatlakoztam 30 éves szűzként. Kaptam nőt, de kaptam péniszt is. Többet volt bennem a férfi, mint a barátnőjében. 32/f
2023. máj. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Hozzánk csatlakozott egy idősebb nő. Úgy csináltuk háasban. Mi 36F/33N ő pedig 47 éves volt.
2023. máj. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Prostihoz mentem és közölte a barátnője is beszállhat, én jeleztem hogy csak 1 lányra elég pénzt hoztam, azt a választ kaptam hogy nem gond,ritkán jön ilyen lehetőség nekik is. 19 voltam.
2023. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sipekilaci ***** válasza:
23%
23 voltam és egy 38-42 éves pár hívott meg. Afféle illegális nudis helyen találkoztunk, a nő jött át, hogy meghívnak egy sörre.Alaposan megnézett, meg persze én is őt, de ez egyikünket sem zavarta. Miután átmentem hozzájuk rövid időn belül már a szexről beszélgettünk. Ők Németországban éltek s gyakran jártak swinger klubokba.Gyönyörűen csík nélkül voltak lebarnulva s vonzó egészséges testük volt.Meghívtak a házukba, nudizásra sütögetésre. Ott aztán sor került mindenre. Ketten kúrtuk a nőt, de le is szoptuk egymást. Körbe adtuk punciból szájba, fenékből szájba aztán szájból szájba a spermát.Később még bővóét a kis csapat, de ez már másik történet.
2023. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én meg a spanom voltunk a suli luzerei. Egy csaj megsajnált azt mondta olyan nincs hogy szüzen ballagjunk el. Ugyhogy igy toltuk hármasba nekünk jo éálmény volt a csajnak szerintem nem.
2023. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Nemrég egy haverommal ketten dugtunk egy lányt. Imádtam a szitut. Az igazság az hogy mindketten alaposan megdolgoztuk. A legjobban azt élveztem amikor szendvicsben toltuk, és én dugtam a lány popsiját. Fantasztikus élvezet volt nekem. 33f
2023. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!