Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex ájulásig: tényleg van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex ájulásig: tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

Mi az, amitől eljutottatok eddig?


23L



2023. máj. 21. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt egy szeretőm pár éve , az akkori férje mellett dugtam 1evén àt hetente legalább 2-3x , és volt olyan mikor egész nap reggeltől estig basztunk ilyen 20 perces szünetekkel és szinte már az ájulás határán volt , de még akkor is kérte kellett neki a fasz , szó szerint kifáraszthatatlan volt . Utólag , rákérdeztem pár hete mert beszélünk azóta is szinte napi szinten , hogy akkor élte a fénykorát és akkor még a férje és mellettem is volt más is akivel ugyanígy járt kúrni mint velem . Akkor volt a csaj 28 éves , magas formás igazi vadmacska akinek a kutya póz volt a kedvence :)


38 F

2023. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben el lehet ájulni, de nem a szex következményeként.
2023. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Van igen. Anno egy nőt ájulásig kényeztettem.
2023. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szó szerint kell érteni.
2023. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, létezik ilyen. Ijesztően tud hatni. Mármint nekem az volt.
2023. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sipekilaci ***** válasza:
22%
Nem igazi ájulás, de kimerülés. Barátnőm anyjával (én 17 ő 34 volt) pénteken délben kezdtünk szexelni, s vasárnap estig, úgy, hogy közben 2-3 órát aludtunk olyan ájulásszerűen, meztelenül egymáson.Én már egy hete nem vertem ki, mert készültem a szexre a kiscsajjal (aki nem volt otthon, csak vasárnap este jött meg egy osztálykirándulásról), anyja meg nagyon szerette a faszt, 17 évesen már szült, azóta számtalan pasija volt.De belefért orál anál és persze punciba is. Felejthetetlen élmény volt.
2023. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
6 a lánya örökölte a faazmaniat?
2023. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sipekilaci ***** válasza:
32%
Kicsit kevésbé volt f*szmániás, de azért használható volt.
2023. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem ha ki vagyok kötözve és sokáig ujjazzak ütogetik a pun..cimat, ha el élvezek nagyon érzékeny a G pontom van hogy spiccelek is… ilyenkor legjobb ja csak ketten vagyunk a házba..::))
2023. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Volt már ilyenben részem. Es valóban az orgazmustól ájultam el. Nem is hagyta abba a delikvens. Pár percig lehettem önkívületi állapotban. Nem total kiütve, félig érzékeltem a vilagot, de olyan homályosan. Mikor magamhoz tértem meg mindig dugott keményen. 25L
2023. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!