Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szőrfétisem van,mit tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrfétisem van,mit tudok ellene tenni? (ez már nagyon irritál már 19-20 éve tart ez)

Figyelt kérdés
Kb 15-16 éves korom óta arra izgulok,hogy ha valakinek szőrös a puncija,illetve az extra szőrös farkak is izgatnak mostanában,illetve szőrös hónaljak,hasak egyre több ilyen képet nézek és ilyenkor nagyon áll a farkam,de mit tudok tenni,hogy ez elmúljon mert nagyon nehezen találok így paetnert,sőt sokan el is pártolnak tőlem akinek elmondom.

2023. máj. 24. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ismerkedj akkor természetes fazonú nőkkel, vagy majd ha lesz csajod akkor közlöd vele hogy te jobban szereted a szőröst. Mondom "majd ha lesz", mert ha ezzel kezdesz egy nőnél (vagy bármilyen szexuális szokásoddal) akkor persze hogy elhajt balfenékre.
2023. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmit ne csinálj,neked ez jön be és ennyi. Nekem is bejön,volt is ilyen partnerem.
2023. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt már 1 kapcsolatom ahol már elmondtam a lánynak 1 év után és otthagyott. Volt egy lány akivel alakultak a dolgok de miután megtudta rólam ezt lelépett,így már nem merek semmit.
2023. máj. 24. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Fura,mert tőlem meg egy sem lépett le emiatt,igaz én nem úgy vagyok vele,hogy csak a szőrös jön be,meg nem is erőltettem semmit,de akinek elmondtam,még örült is,hogy nem kell mindig mindenét borotválnia.
2023. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg lányként van :)))
2023. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Villamoson pl jó időben, amikor helyes srácok kapaszkodnak, gyakran belátni a hónaljhoz, az engem is izgat, meg uszoda zuhanyzóban is, amikor szexi szőrös farkak vannak.
2023. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szintén így vagyok. imádom a szőröket úgy, ahogy a természet kitalálta, köztük is különösen izgat a jó dúsra meghagyott punciszőr

akár nevezhetjük fétisnek is (habár az emberi faj története során ezek a szőrök teljesen természetes részét alkották a szexuálisan érett emberek testének, szóval én csak módjával tudom ezt fétisnek nevezni)

az eddigiek alapján úgy látom, hogy nem fog elmúlni. az ember izgul, amire izgul.

két dolgot tudok javasolni:

egyrészt próbálj olyan emberekkel ismerkedni, akiken azt látod, hogy nem nagyon paráznak a társadalmi elvárások miatt, jól tudják magukat érezni akkor is, ha nem passzolnak az aktuális szépségideálhoz, illetve (így a melegebb hónapokban) akár látod is rajtuk valami jelét annak, hogy nem szeretnek szuper gyakran szuper alapossággal szőrteleníteni (pl. egy-két kósza szőrszál ott maradt a lábon, vagy van egy kis borosta amit más már leszedett volna, ilyesmi)

másrészt igyekezz minél több egyéb dolgot is felfedezni, amit szexuálisan izgatónak tartasz, hogy azért lehetőleg ne teljesen ez uralja le az ízlésedet.

2023. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is ez izgat 26/F
2023. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!