Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiként miért érezhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért érezhetek ritkán erős szívdobogásérzést bizonyos szex pozitúrákban?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki általánosítana, hogy troll kérdés nem az, kicsit vulgárisan fogalmazok, mert nincs kedvem hatalmas sorokba megírni a jelenséget.


Konkrétan 2 pozitúránál szoktam ritkán érezni, ha állva van orálszex, nem is szeretem, ha állok mikor szopnak, inkább fekve szeretem.


A másik helyzet forró tusolás közben szokott lenni, valamint a végén orgazmuskor. Ott is ugyanúgy szopatásnál vagy ilyen álló misszió pózban szoktam még érezni. Azt olvastam, hogy a melegvíz rásegít a szívdobogásérzésre, orgazmus esetén meg kb. alig bírok talpon maradni egyrészt annyira ellazulok és annyira zakatol a szívem is utána.


Mi okozhatja ezt? Voltam kardiológiai kivizsgáláson, nem találtak semmi eltérést. Egyéb esetekben fizikailag nem fáradok terhelésre, szoktam sportolni is.


Ez a jelenséget fiatalabban is tapasztaltam (20 évesen is éreztem már), nem újonnan alakult ki, csak egy ideje elkezdett foglalkoztatni a dolog. Se vérvétel, se kardiológus orvos nem tudott mondani semmit.


Igaz szexuálpszichológusnál még nem voltam, nem tudom mennyire lehet pszichés eredetű, arra esetleg rástresszelhetek, hogy érzem ezt a szívdobogás érzést.


32/F


2023. máj. 24. 15:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!