Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is csalódás volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is csalódás volt a nudista strand?

Figyelt kérdés
Ma voltam és amellett, hogy nagyon meleg volt vagy legalábbis annak éreztem és leégtem (el sem tudom képzelni mi lesz nyáron a 36 fokba), konkrétan az a pár ember is aki volt a gárdonyi nudista strandon folyamatosan engem bámultak. Biztos az is benne volt, hogy elég fiatal vagyok, mindhatni friss hús, de akkor is. Mondjátok azt, hogy Délegyházán és Balatonberényben nem bámulják 2-3 méterről az embert, mert engem még 20 méterről is eléggé zavart. Ja és vannak fiatalok is nem csak idősek.

2023. máj. 26. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarorszagon jellemzo, de az nem faj ha megbamulnak, kellemetlen de kibirhato. Bulgar es Horvat tengerparton a kutya se bamul meg.
2023. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne Gárdonyba menj! Menj el Horvátországba pl. Koversadara, Bunculukára vagy Valaltára. Ott egész más tapasztalatokat fogsz szerezni.

Ha én egy életemben először eszek fagyit és az romlott, szarízű, attól még lehet hogy más fagyija jó, csak nekem pechem volt, rossz árustól vettem. Keress te is normális helyet, ne egy homoszexuálisoknak fenntartott strandot, aminek semmi köze a naturzmushoz.

2023. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Nekem (F/40) inkább pozitív csalódás volt. Viszonylag szégyellős vagyok; de tavaly Krétán egy strandon, aminek nudista része is volt, kipróbáltam utóbbit. Az bátorított fel, hogy viszonylag kevesen voltak, és nem mint a heringek… Szokatlan, de hihetetlenül felszabadító érzés volt levenni a gatyát és úgy lenni, és pláne úgy belemenni a vízbe. Nagyon jó feeling utána közvetlenül a parton, a homokban üldögélni, és érezni, ahogy a hullámok simogatják nemesebb tagomat … 😊

A strandon egyébként vegyesen voltak, férfiak, nők, meleg pasik is; mindenki diszkrét távolságot tartott; nem bámultam senkit és engem sem bámultak. Élni és élni hagyni, valahogy ez határozta meg mindenki viselkedését.

2023. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!