Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vibrátort ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort ajánlanátok egy huszonéves szűz nőnek?

Figyelt kérdés

Hosszú évekig megvoltam a kezemmel, de eldöntöttem, hogy szeretném új szintre emelni a privát relaxációmat minél több izgalmas játékszerrel.

Van már itthon egy léghullámos Satisfyer csiklóizgatóm, ami fantasztikus, de most a hüvelyi kényeztetést is szeretném beépíteni.


Nem volt még alkalmam szexre, ezért feltételezem, elég szűk lehetek, így első körben semmiképp nem szeretnék túl nagy eszközt választani.

Az ujjam befér a hüvelyembe, de azon kívül, hogy kellemes, mint egy masszázs, nem ad akkora élményt.

Fontos szempont, hogy tölthető és megbízható márka legyen.



2023. máj. 27. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Írj! ;)
2023. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Inkább pasizz!
2023. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyet. Nem ismered a tested, baromi sok nő soha nem élvez el hüvelyi ingerléssel, plusz ha nem figyelsz a kis játékszerre megfelelően, ocsmány fertőzéseket okozhatsz magadnak.
2023. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Bármilyet használhatsz, itt az ideje megismerni a tested, kitapasztalni, hogy neked hogyan jó, mit szeretsz (pl gyorsabban, lassabban).

Én mondjuk először csak sima dildót javasolnék, és ha már túl vagy pár szexen, csak akkor vibrátort, hogy ne szokj hozzá a vibráláshoz. Én is így csináltam.

Egy tipp: behatolás előtt okozz magadnak csiklói orgazmust, úgy érzékenyebb lesz a hüvelyed, jobban fog stimulálni a dildó.

2023. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tracy's Dog
2023. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Vékony rúd vibrit..
2023. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy kan kutya
2023. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Ffit.
2023. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hitachi bika
2023. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mindenképp csak te tudhatod.

Amúgy meg próbálkozz az ujjaiddal, és nézegesd a vibrátorok átmérőjeit.

Én annó egy 3,5cm-eset vettem, azt találtam legkisebbet, aztán kiderült, hogy még az is sok, de megtartottam csiklóizgatásra. Aztán egy dildóra lentebb mentem 2,1-re, kezdetben még ez is majdnem sok volt.

A lényeg: mindenki más minden szempontból. Próbálgasd, nincs olyan, hogy egy a "holy grail", és mindenkinek mindenre jó.

2023. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!