Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki nyalt már ki spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nyalt már ki spermát párjaból , hogyan élte meg? Miért csinálta? Hogy történt?

Figyelt kérdés
A kérdés bárkinek szól..bármilyen parral nő férfi ,ferfi ferfi , nő nő , férfi nő....

2023. máj. 29. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Domina szeánsz közben az ő párja spermáját kellett lenyalnom egy dildóról. Életem egyik legmegalázóbb élménye volt.


27f

2023. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Rendszeresen szoktam neki csinálni. Van amikor én előbb elélvezek mint ő, és akkor nyalással, ujjazással folytatom qz orgazmusáig. Direkt igyekszem kinyalni belőle az összes cuccomat. Ez nekem nem undorító, sőt inkább újra beindít és valamikor ebből újabb dugás lesz. De sokszor miután a párom is a csúcsra jutott, csak utójátékként kinyalom a csordogáló spermámat belőle. Neki is tetszik az ilyen befejezés.
2023. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Hányinger.
2023. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Valamikor tizen éves srácként a haverommal volt kb.30 éves közös "barátnönk". Általában együtt mentünk hozzá. A lány szerette a nyalást dugás elött, után. Nekünk meg természetes volt akkor és ott, hogy a másikunk után is kinyaltuk. Azota sincs semmi különös bajom az ilyen esettel, bár külön nem keresem.
2023. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én exemmel csináltam rendszeresen.

Beleélvezni is nagyon izgató, meg ahogy látom hogy folyik ki belőle. Utána szeretem kinyalni belőle, illetve a csiklóját kényeztetni. Engem ez nagyon felizgat, utána általában van egy második ugyanilyen kör, néha harmadik is 😅

Neki is tetszett, mert orgazmus után érzékeny neki és így felváltva máshol ingerelve jobb volt neki.

2023. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos,hogy nem nyalnam ki!Ha már egyszer sikerül tele spriccelnem a puncijat,akkor már vállalnám a születendő babát!
2023. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan annyi mindentől undorodnak ami a szexel kapcsolatos. Sok gyenge gyomrú pubika van itt. Dugni az jó, de puncit nyalni már kifogással. Elvárod, hogy a lány meg lenyelje, ne köpje ki.
2023. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!