Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek hogyan vehetnék valamilyen maszturbátort, hogy senki ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Még a szüleimmel élek rendelni nem tudok mert úgy is ők vennék át a csomagot. Csomag automatába meg nem tudok rendelni mert nincs bankkártyám. Hol tudnék venni ahol ki adják? Nem szeretnék rá sokat költeni és olyat szeretnék ami kis helyen is elfér, hogy ne találjon rá senki. Ha tudtok valamilyet ajánlani akkor kérlek írjátok le.

2023. máj. 29. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bemész Nyíregyre vagy Debibe (amelyik közelebb van) ott van shop. Postaponton is tudsz kp-vel fizetni.
2023. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A szexshopok szerintem drágák, ha a kérdezőnek kártyája sincs, valszeg nincs rá sok pénze sem. Persze utolsó megoldásnak meg lehet tartani. A postafiókot még sosem hallottam, de jó ötletnek tűnik, csomagpontokon meg általában lehet fizetni készpénzzel is.

Elrejtés szempontjából egyébként mindegy mekkorát veszel. Mármint nyilván könnyebb egy 10 centis tárgyat eldugni mint egy 2 métereset, de 10 centiken nem fog múlni. A 7 centis meg a 20 centis is befér a pólóid alá a szekrénybe vagy egy dobozba egy felső polcon, de az ágy alá is be tudsz csúsztatni akkorát, amekkora maga az ágy.

2023. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
flashlight-ot akarsz? van olyan ami sörösdoboznak van álcázva, csaj anyukád ki ne dobja. egy haverodnak sincs bankkártyája? mondd meg a szüleidnek hogy most már nagy fiú vagy, szeretnél bankkártyát. bár a bankkártya esetén a szüleid megkérdezhetik mit vettél 15k-ért
2023. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha rejtegetni kellene, akkor inkább ne vegyél, mert előbb-utóbb úgyis lebuksz vele. Nézz körül a házi készítésű megoldások között, amit megcsinálsz, megdugod, és kidobod. Pl törölközőbe csavart gumikesztyű.
2023. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%

Munkahely? Amúgy meg a barátaidnak minek megmondani, hogy mit rendelsz? Ajándék szüleidnek, amiről nem akarják, hogy tudjanak. Amúgy meg diszkréten van csomagolva. Nem tűnik fel, hogy mi van benne.

De lehetnél kicsit életképesebb is ha már masztizni van eszed... vagy szexnél is szüleid mutassák meg mit hova tegyél?

2023. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
9%

Az oké, hogy a szüleid veszik át a csomagot, de azért ki nem bontják, vagy igen?

Az ilyen dolgokat diszkrét csomagolásban küldik. Semmi nem utal a tartalmára.

2023. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"de azért ki nem bontják, vagy igen?"

Az én szüleim is egyből kibontanak mindent, bárkinek is jött, hiába szóltam már nekik többször is. Teljesen természetes hogy felveszik a telefonomat ha valaki hív és éppen ők halljákmeg előbb, vagy kibontják a csomagjaimat akkor is, ha itthon vagyok mikor hozzák, de éppen ők veszik át. Ezzel nem tudsz mit csinálni, a kérdező sem tud, ha ilyenek a szülei. Nem lehet velük más nézőpontot megértetni :)

2023. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tenga egg kis méretű.
2023. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátot én megduglak ingyen
2023. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!