Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, vagy ez már többnek mondható? 26/N

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Januárban ismerkedtünk meg társkeresőn, igazából párkapcsolat céljából regisztráltunk mindketten, két hét után ő összeakart velem jönni, beleegyeztem, úgy éreztem akkor hogy működhet....

Pár nap után viszont rájöttem idegesítenek hosszútávon a szokásai....

Elmondtam neki, hogy sajnálom ez nem fog működni, nagyon zavar,hogy gyerekes, nem lehet vele érzelmekről beszélni, elbohóckodja a komoly dolgokat.....

Ő pedig azt valaszolta, megértem, szerintem sem megy igazán, maradjunk barátok, jó?


Azt mondtam rendben, mert mint embert kedvelem.... Elvagyok vele, pár nap utan viszont agyamra megy.


Fél éve azóta is tart hetente hol ő van nálam, hol én nála 3-4 napokat, van hogy családi összejövetelre is elvisz, munkahelyére is (irodában dolgozó magasabb beosztású.

ott vagyok vele mikozben dolgozik) amikor elmegyek sétálni kicsit, hogy ne legyünk állandóan együtt....

Mire vissza jövök azt szokta mondani " De jó hogy visszajöttél, úgy unatkoztam..."

El szokott vinni moziba, kajálni, ölelkezni is szoktunk.....


Mégis fura ez az egész hogy ennyire ragaszkodik, napokat együtt vagyunk, olyan mintha majdnem kapcsolatban lennénk....

Van h egymás mellett társkeresőzünk, volt hogy néztem a társkeresőt, lapozgattam.... Utána pedig megakartam ölelni csak úgy, ő pedig aztmondta "fúj menj innen...."

Előtte ilyet nem is mondott csak akkor, és igényli is h simogassam, ölelkezzünk....

Mai nap is kérte, hogy maradjak nála egy napot... Majd holnap hazavisz.

De mégis tagadja hogy bármit érezne, mert megkérdeztem.

Nem tudom hovátenni....


Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 30. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Könyörgöm, 26 éves felnőtt nő vagy. Hagyd ott.

Vagy mindet, vagy semmit.

Ez egy gyerekes felfogás, amit a csávó leművel. Mond meg neki, hogy ez nem fér bele neked. Ennyi.

2023. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát véleményem szerint ez már sokkal több mint barátság extrákkal. Azt hiszem pont ezt hívják manapság situationship-nek. Keress utána.
2023. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez a csávó beteg,szerintem. De te tudod..
2023. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16 éves színvonal..
2023. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 30. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez orvosi eset, fogyatékos,de az is aki ilyennel kezd .. szégyen.
2023. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Mivel egyikőtök sem tervez komolyan a másikkal és ezt nyíltan felvállaljátok, miközben élvezitek egymás társaságát, szerintem ez pont a barátság extrákkal.
2023. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Több mint barátság, de kevesebb mint egy kapcsolat.
2023. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6#. Válaszoló :Miért írod hogy fogyatékosok vagyunk?...
2023. máj. 30. 21:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szex is van, vagy csak ölelkezés? Mert ha nincs, akkor extrákról nagyon nem beszélhetünk.

De amúgy én sem erőltetném a dolgot...

2023. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!