Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiatal párok, akiknek van egy kis "apakomplexusuk" és mindkét fél örömére szívesen bevennének egy idősebb (apakorú) srácot? Olyanokkal már találkoztam, akik külön-külön erre "indultak be", de párral még nem.

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményük és az, hogy, hogyan szeretnék megélni a vágyaikat vele.

2023. jún. 1. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha apakorú, akkor hogy lehet srác?
2023. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy jó karban lévő 40-es, még nem öreg. Még (szerintem) egy 50-es sem. De, jó legyen férfi. Belefér még? :-)
2023. jún. 1. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen csaj is elég lenne. Szólj ha találtál.
2023. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Papa, így akarsz huszonéves csajok bugyijába bejutni?
2023. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
erre a kérdésreérkezett válaszok engem is érdekelnek.Én sem vagyok már fiatal.De nemcsak fiatal,érettebb párok is jöhetnek.
dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, ez nem sikerült.
jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mert az apás kinézetűeknek már nem áll rendesen. Eddig akikkel voltam mindnek puha volt a farka és rövid is. Na meg majd megfulladtak menet közben. És beindulva fiatal csajként nem akarom hallani a kispöcsű öreg sípoló tudejét az nekem annyira kiábrándító! Sok barátnőm is így van vele. Sokmindent kipróbáltunk de ez volt a leggazdagabb.
jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*leggazdagabb= leggázabb
jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Figyelj kiscsaj! Amennyiben felpattannál egy rendes 50-es dákóra a szemed is felakadna. Csak álmodoztok ilyenről, azért fikáztok. Ha szeretnél egy rendes kormolást, jelentkezz!
jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!