Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erősen női harisnya-szag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen női harisnya-szag fétisesekhez kérdés?

Figyelt kérdés

Erősen harisnyás és szagfétis férfiaknak kérdésem?


Amikor szagoljátok vagy szagoltátok a barátnőd, párod harisnyáját, ha esetleg hord, hordott? akár erős vagy enyhe harisnya szag hatására mereved.s a fark.t.knak lenni szokott vagy volt tőle?, ha igen akkor van vagy volt olyan hogy a barátnőd, párod szagos harisnyát ráhúzta/húzták a meredt nemiszervre és úgy élveztették, élveztek benne, ha már brutális merevedésre akkor belőle ki spriccelt a sperma?


Írhattok példákat is, amik tapasztalatok.


Légyszi gúnyolódók ne írjanak, meg köszönöm..


Néhányszót ki kellett pontoznom a kérdés miatt is..



2023. jún. 2. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szokott felállni ,mereved.sem lenni a női harisnya szagától. és szokott spriccelni.
Volt már mereved.sem, felállt a harisnyaszagától. és Spriccelt
Még nem volt hozzá szerencsém...
Nem szokott előfordulni.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Én imádom egy nő lábát szagolgatni :)
2023. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Szagoltál már női harisnyás lábat is? vagy csak simán? milyen érzés , milyen szaga van vagy volt?...
2023. jún. 2. 20:05
 3/6 gabor49 ***** válasza:
21%
igen imadom a harisnyat szagolni felall rögtön es rendesen elelvezek tőle a legbudosebb izgat 50/f
2023. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Volt mindenben részem, élményem.

Párom szerencsére az első randin már harisnyában jött így onnantól kezdve megfogott elég rendesen utána pedig már minden randin nyáron a melegbe az ölembe nyomta az illatos harisnyás lábait és volt mikor este sötétedéskor gyors spricceltem egyet rájuk, hát esküszöm életem legjobb élvezései közzé sorolnám ezeket.

Manapság pedig már sok mindent csinálunk és kipróbálunk. Az már szinte alap dolognak számít, hogy nap végén ha hazaérkezik a munkából van, hogy a harisnyazokniját a f*rkamra húzza és gyorsan lerendez pikk pakk.

2023. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg nem trollkodni jöttem de ez amit írtok most komoly? Pasiként írom, hogy el is hánynám magam. Az izzadt férfi sem piskóta de egy izzadt és szagos nő számomra egyenesen förtelmes.
2023. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az #5-höz számomra is taszító az izzadság szag mikor be vagyok izzadva undorodom saját magamtól és úgy érzem magam mint egy hajléktalan
2023. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!