Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy több menetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tipp, hogy több menetet is bírjak egy nap? Mit kéne szednem?

Figyelt kérdés

Pontosabban arról van szó, hogy eléggé egylövetű vagyok. Ha pl kiverem délben vagy délután, és este úgy alakul, hogy van még szex a barátnőmmel, akkor már érezhető, hogy ellőttem egy patront aznap. Nem azt mondom, hogy nemtudom megdugni, de nehezebben áll fel, és lankadozik is közben, szerintem észrevette már ő is ezt a dolgot. Nem akarok most ebbe belemenni, hogy miért maszturbálok még, és hasonlók, hanem megoldás kell erre a dologra, már csak azért is, hogy pl egy nap 2x is megtudjam dugni. Huszonévesen tudom, hogy potensebb kéne legyek. Egészségügyi vizsgálaton minden eredményem jól jött ki, egészséges vagyok.

Kinek mi vált be?



2023. jún. 3. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
L-arganin
2023. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem a te teljesítményed elég jónak számít. Az én tapasztalataim szerint nagyon kevesen, és ritkán bírnak 2 menetet. Itt mindenki 6x élvez, de a valóságban az én élményem az, hogy a 20-35korosztályban szinte senki nem tudott több menetet nyomni. Max kapcsolat elején. A legtöbb menetetem 6 db volt egy nap alatt, de nem élvezett minden alkalommal, és nyilván nem állt ugyan úgy.
2023. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2. Egyetértek, mindenki egy menetes általában. :/


1. L-arganin jó lehet

:)

2023. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, erről az L-arganinról még nem hallottam, mindenképp megérné kipróbálni.

Jöhetnek még válaszok.

2023. jún. 3. 12:04
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért vannak kivételek. Főleg akinek nagyobb igénye van. Volt, hogy 5x szexelünk egy nap minden gond nélkül. Én például olyan vagyok hogy ha meg van a kellő izgalom akkor ha el élvezek akkor sem lankad le hanem ugyan olyan kemény mint előtte és tudom tolni tovább. Szóval azért nem mindenki egy lövetű és nem kell általánosítani.
2023. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Olyan még csak 1-2x volt, hogy meg sem kellett álni 2 menet között, de mindig van 2 menet, közte pár perc pihenővel. Szóval ez a mindenki egylövetű tényleg túlzás.
2023. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne jó, ha csak simán hosszabb lenne a menet?

Én egy-két deci bor után órákig el tudom nyújtani és bírnék második menetet is, de addigra már mindketten lefáradunk :))

próbáld ki, hátha....

2023. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 ez amúgy nagyon 50-50. Volt olyan partnerem, aki kis alkohol (vagy akár sok alkohol) után konkrétan órákig tudta nyújtani de volt, akinek alig állt fel, és le is lankadt ha 2 kortyot ivott. Érdekes, hogy ennyire másképp reagálnak erre különböző emberek.
2023. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 ezt nem tudtam, nekem max nagyon sok pia után nem állna fel szerintem.

De azért kell kipróbálni:))

2023. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Argán őssejt.
2023. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!