Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk akiknek lefele görbül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek lefele görbül a farka az mennyire görbül le? Jól lehet használni a szexben?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon lefele görbül, hogyan lehet megmérni mennyire görbül lefele?

Ha lehet kérlek küldjétek már képben mennyire görbe, én is elküldöm ha ti is.

Korotokat is írjátok le kérlek! 18F



2023. jún. 4. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
na, mutasd azt a szerszámot
2023. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbünknek nem tökéletesen egyenes. De kórosnak azt nevezik, ha olyan mértékű a görbület, ami a nemi életnél már akadályoz (nehezíti a behatolást). Ha esetleg erről lenne szó, azt műtéttel tudják kezelni.
2023. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Még előny is lehet a görbe farok, mert megfelelő pózban nagyon jól stimulálhatja a G pontot vagy a csiklót. Ha lefele görbül, akkor érdemes kipróbáld a kutyapózt vagy a kiskifli nagykiflit.
2023. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem felfelé ível, most had ne mondjak átlagos rádiuszt. Eddigi tapasztalatok/beszámolók szerint ez a csajok nagyobb részének előnyös alak még az egyeneshez képest is.


Elég magas az orgazmus-ráta, mármint arányaiban sok nőnek okoztam hüvelyi orgazmust. Nyilván ehhez nem csak genetikai sajátosság/adottságom járul hozzá... 😏

2023. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Talán ez kell hozzá:

[link]


G-pont pedig nem létezik, de szeretheti a partnered, ha nem egyenes, mert érdekes pontokat is könnyen elér.

2023. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
#5 gondolom eddig nem sikerült megtalálni:D
2023. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan, mert nincs ilyen
2023. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2023. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek balra lefelé görbül, és teljesen merev állapotban is vízszintestől lefelé néz.


Álló helyzetben gyakorlatilag lehetetlen volt szexelni vele, kézzel rá kellett segíteni hogy bemenjen, és utána is nagyon figyelni hogy mozgás közben ki ne ugorjon.

Ugyanez lovaglóban, ha guggoltam fölötte, sokkal rövidebbet tudtam csak mozogni rajta mint amennyit amúgy a hossza révén lehetett volna.


Egy egyenes, vagy főleg egy enyhén felfelé ívelő farok sokkal praktikusabb, de nyilván bármilyennel lehet örömöt okozni, ha a tulajdonosa okosan, ügyesen használja.

2023. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi 9-es. Nem mellesleg kimondottan tetszik, hogy figyelsz a mozdulat hosszúságára is. Had találom ki: szoktál sportolni, ugye?


Üdv a 4-es

2023. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!