Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Swinger buliban milyen szabály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger buliban milyen szabályok érvényesek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még swingerclubban de a közeljövőben tervbe van,milyen szabályok érvényesek egyedüli férfiként és milyen szabályok ha párban mennék? Tényleg kiszűrik hogy nem valódi pár vagyunk és megtagadhatják a belépést? Egyenlőre párt keresek ehhez,de ha nem találnék akkor egyedül próbálnám ki mindenképp ha úgy us van rá lehetőség.

30/F



2023. jún. 7. 08:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
köszi a választ! megnézem mindenképpen!
2023. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
meg is néztem, szuper hely lehet!
2023. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Búvóhely Zenta ***** válasza:
95%
Ami még szuper: III. Swinger Fesztivál ami jóliusban lesz, voltam tavaly, állati nagy élmény!
2023. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
88%

#33 hát nem'tom, de mielőtt valaki az idén a swinger fesztiválra adja a fejét érdemes lenne megkérdezni a tavalyi résztvevőket hogy is ment a szállásköltség rendezése...

Ebből kifolyólag hogy az idén hányan lesznek nem mernék tippelni.

2023. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hogyan szűrik ki a kamupárokat?
jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

#35 a klubok egy részében sehogy - nem foglalkoznak vele, hogy akivel mentél azzal milyen viszonyban vagy (feleséged, szereződ, alkalmi kísérőd stb.), azt viszont nem szeretik sehol ha valaki hivatásost akar bevinni (hidd el van hozzá szemük, tapasztalatuk, hogy kiszúrják egy pillanat alatt).

Akárkivel mész viszont a páros belépőre vonatkozó szabályokat be kell tartani!!! Azaz, közös öltözőszekrény (egy kulccsal), s akik együtt érkeztek, azoknak együtt is kell távozniuk. Azaz ha nincs meg a kémia a kísérőddel az bizony szívás, mert a közös szekrénnyel össze vagy vele kötve egész estére, s ha távozik akkor szólni fognak neked is hogy köszönjük a látogatást, de szíveskedj te is az öltöző felé fáradni.

jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
49%
#36 pároknak gondolom nagyobb öltözőszekrény jár mint szólóknak
jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
74%

#37

Ahová én jártam, egységes ,méretű szekrények voltak.

jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
78%
#37 mind a négy klubban egyforma méretű szekrények vannak nagyjából, nem innen tudják ki a pár, hanem onnan hogy felírják érkezéskor kinek melyik kulcsot adták ki (nem személyi csak keresztnév), így értelemszerűen ha pár jön, akkor egy női és egy ffi keresztnevet írnak fel. A kulcsot leadod amikor belépsz a klubba, távozáskor meg elkéred a recin és utána visszaviszed.
jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!