Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés

Perverz vagyok, beteg fétisekkel rendelkezem. Két az egyik a lábfétis, a másik a nyálfétis. Az utóbbi abban merül ki, hogy imádom ha egy szép nő gátlástalan módon beleköp az arcomba.


Az a baj, hogy újabban rákaptam a tik-tokra és fake profil alól kizárólag csak felnőtt csinos lányoknak beírok olyan kommenteket, hogy köpjenek le engem. Hihetetlen, de nagyon sokan meg is teszik, vagy csak elmondják ha most itt lennél úgy leköpnélek stb. Ez pedig tovább erősíti bennem a perverziót, olyan ez az agyamnak, mint valami drog jutalom.


Előfordult már olyan is, hogy a nyílt utcán éjszaka kértem meg két lányt erre a dologra. Buliból mentek haza, de már nekem is van egyfajta érzékem ehhez, tudom kikhez érdemes odamenni. A nagyszájú spicces lányok, legyenek akár egyetemisták vagy cigány lányok simán megteszik. Az a baj, hogy volt már ilyen és pár hónappal később véletlenül meglátott engem egy másik városban a tömegközlekedésen. El tudtam volna süllyedni, ellenben tudom nem tehetem ezt, mert mi lesz ha összefutunk bárhol. Akár kiderül rólam a munkahelyemen, baráti közösségemben.


Egy ideig szoktam bírni türtőztetni magam, aztán elkap és vagy a tiktok, vagy átutazom egy másik városba "vadászni". Rosszlányok simán megtennék, de velük nem jó mert kitudja előtte kin végeztek orált. Dominák meg jellemzően túl sokat kérnek érte, és egyébként is egy idő után unalmassá válnak. Nem tudom mit kellene tennem ezzel... vagy mi lesz ennek a vége. Talán egy szexuálpszichológus tudna segíteni.



#fétis, perverzió, kink, BDSM
2023. jún. 9. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Két év kemény kozmunka egy kőbányaban helyre tenne.
2023. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A közmunkától egy kicsit többet értem el! Nem felvágásból írom, de egy diplomás ember vagyok. A társadalmi életben is egy értékes munkát végzek, intelligens ember vagyok. Tulajdonképpen nem is kell ezt bizonygatnom senkinek, főleg nem ilyen beszólogatós ismeretlen embereknek.


Lehet, hogy Te most ideírtál nagymenőn aztán neked meg valami sokkal aberráltabb vágyaid vannak.

2023. jún. 9. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát nálad nagyon nem stimmel valami. De ezt te is érzed... Azért vagdalkozol... És jól érzed. Nagyon nagyon nagyon nem stimmel. Szegény.
2023. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én csak szimplán pofánbxnalak egy lapáttal és problem solved. 😂😂😂
2023. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Az intelligens emberek nem dicsekszenek sem a végzettségükkel, sem az intelligenciájukkal. Te egészen biztosan nem vagy intelligens. Sőt, attól igen messze vagy. Viszont perverz vagy. Ezt dobta a gép.
2023. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó nem szoktam felvágni a végzettségeimmel! Ellenben úgy gondolom, hogy többet érek, mint egy közmunkás. A munkát nem néztem le soha, sőt kétkezi munkát is végeztem. Te nem vagy abban a szerepben, hogy megítélj engem emberileg, mivel nem ismersz! Te meg ezt fogadd el. Elmondtam már, hogy nekem nem kell bizonygatnom senkinek semmit!


A perverzió nem függ össze a szexuális devianciákkal. Csakhogy tudd orvosok is buktak már le pedofíliával, vagy politikusok. Biztosan emberileg ők is buták, meg semmirekellőek voltak. Nincs rá írva senkire, hogy kiben mi van és ez nem függ az egyén társadalmilag betöltött szerepétől! Ha valaki azt hiszi, hogy ezek az emberek csak hülyék lehetnek a betegségükből kifolyólag, akkor ők a hülyék!


Törlöm a kérdést, mert itt nem lehet ilyen jellegű kérdést feltenni.

2023. jún. 9. 19:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, mert gyorsan írtam. A perverzió és a szexuális devianciák nem függnek össze az ember általános eszével, műveltségével, társadalmi szinten betöltött helyétől. Erre akartam kilyukadni, hogy ez nem az észhez szabott! Ennek semmi köze hozzá. Ezért utálom azt is, amikor a submissive férfit hülyének nézik, holott ez teljesen más szálon mozog!
2023. jún. 9. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd.

Szerintem picit túlreagálod a dolgot.

Végülis ártottál valakinek? Bántottál valakit? Vagy feltételezed hogy fogsz? Jó tényleg elég fura fétis de őszintén, ameddig nem okozol vele kárt se másnak se magadnak szerintem érhetnek ennél nagyobb bajok is az életben. Ha viszont úgy érzed ebből gondod akadhat, szerintem maradj a tiktoknál/alapból az internetnél, vagy próbálj keresni egy olyan zártabb kinky közeget ahol találhatsz partnert a vágyaid kiélésére diszkréten, és bizalmas keretek közt.

Ennél jobbat nem tudok mondani hírtelen.


Ps. Most nem tudom eldönteni hogy itt lett alacsonyabb az ingerküszöb mióta nem jártam erre, vagy az én ingerküszöböm tette a plafon fölé az internet annyira hogy ezen már bőven nem tudok megbotránkozni :D

2023. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leköpés engem is izgat, volt már lány, aki elfenekelt, dolgoztatott, de leköpés vagy pisi sosem volt sajnos. Ilyenkor nem vagyok abban a helyzetben, hogy én kérjek bármit is, ami szintén izgató, de egy köpködés jól jönne.

Utcán viszont nem mernék leszólítani senkit, bár ki tudja...

2023. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!