Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hatásos szokott lenni számodra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prókátor kérdése:

Hatásos szokott lenni számodra, ha elfenekelnek? Milyen hatást vártál el, és milyen hatást ért el nálad?

Figyelt kérdés
Esetleg részletesen is leírhatod, hogy miért, hogyan, kitől, mivel, mennyit kaptál, és hogyan hatott rád rövid és/vagy hosszú távon.

2023. jún. 11. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a lenyege hogy felizguljak.
2023. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első büntető fenekelést az akkori barátomtól kaptam. Meztelen fenékre bedőlve, kezek lekötve. 6 ütés pálcával. Izgultam hogy milyen lesz. Fájt egy kicsit, de nagyon jó volt. Azt csak az tudja aki átélte. Minden büntetésem után alig várom hogy mikor kapom a következőt. Mostanában havonta 12 ütés a kvótám. Már három hogy egy hét múlva kapom.
2023. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

A volt tesitanárnőmtől szoktam kapni, rendesen. Előjátékként bordásfalon pár erősítő gyakorlat, kábé úgy, mint régen a suliban. Pár napig olyan izomlázam lesz, hogy a lépcsőn alig bírom magam felvonszolni. Utána hasra fektet, lekötöz, pálcával tisztességesen elver. Rettenetesen fáj az elején, majd ahogy zsibbad a fenekem, úgy válik kellemessé. A vége felé nem is érzem az ütéseket, csak a pálca pattanását hallom. Ekkor a Tanárnő elenged, a lábamból kifut az erő, szinte eufórikus hangulatban, feldobódva távozom. A fájdalom, szenvedés testileg-lelkileg megtisztít!


A zsibbadás pár óra után elmúlik, az igazi szenvedés ekkor jön! Vissza a Tanárnőhöz, még egy kis bordásfal meg talajgyakorlat, lovaglópálcával ösztönöz, ha a gyakorlat nem megy jól. Ráhúz a combomra. Majd a végén zárás fakanállal, itt szoktam sírni.


Ekkora fogadom meg, hogy soha többé. Aztán eltelik pár nap, enyhül a fájdalom, kellemes bizsergéssé-zsibbadássá válik, majd elmúlik, a nyomokkal együtt. 6-8 hét múlva már hívom megint a Tanárnőt egy újabb gyógykezelésért.

2023. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!