Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyi ideig tartott amíg a bőrötök hozzászokott a borotváláshoz oda lent?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kezdtem el borotválni de még mindig ki szokott pirosodni meg benövések is megjelennek. Hogyan akadályozzátok meg?? Mit használjak rá?

Kérlek a korotokat is írjátok le! 18F



2023. jún. 12. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtte rövidre trimmeled, borotvahab, majd szenzítív balzsam, utána 4-6 órával babahintőpor. Ettől ha valakinek a bőre érzékeny rá benövések, pattogzás jelentkezhet bármikor akárhány éve borotválja.
2023. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a benövésre mit ajánlanál?
2023. jún. 12. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ez egyes írja rövidre teimmelni utána fürdésnél kiáztatni aztán mehet a borotvahab és pár perc után lehúzni

Egy idő után hozzászoksz

Vagy egy philips omeblade testszőrnyíró oda nem kell borortvahab nem is pattog ki és praktikus

2023. jún. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elektromos testszőr nyírót használom inkább, nekem azzal kényelmesebb és nincs utána pirosodás vagy más irritáció. Borotválkozás utáni krémet használok utána.
2023. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a bőröd, soha nem fogja megszokni. Így vagyok ezzel én is ezért philips oneblade-t használok, a testszőrös fejjel. Az nullára viszi és a zacsit se kapja be.
2023. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy csupasz legyen? Nem muszáj beállni a sorba. Szerintem a trimmelt a legjobb. Nem lesz irritált a bőröd és még jól is néz ki. 26/F
2023. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A trimmelést ajánlanám inkább én is, ha pedig csupasz färkät akarsz annak inkább intim gyanta (de azt szakember csinálja, ne te magadnak)
2023. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, mit Te. Testszőrnyírót hagyományos borotva helyett próbáltál már?
2023. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a testszőrnyírót javaslom, azzal lehet trimmelni is, vagy csupaszra, minimális borostával és irritáció nélkül. :)


Csupaszítás esetén esetleg hintőpor mehet rá kicsivel később.

2023. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé rövid időbe telt
2023. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!