Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orvosi szilikon dildó fertőtle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapitány_úr kérdése:

Orvosi szilikon dildó fertőtlenítés?

Figyelt kérdés

Orvosi szilikonból készült dildót használtunk análisan úgy, hogy volt húzva rá gumi is.

Mikor kihúztuk, volt rajta kis fekália, de az óvszerrel együtt lejött. Viszont szaga az... az volt a dildónak.


Lemostam szappannal, majd higított Bio Cleaner-rel is letöröltem (ez egy WC fertőtlenítő), aztán emgint szappanos melegvíz, majd fújtam rá SANYTOL fertőtlenítős légfrissítőt a szag miatt.

De szerintem vár még rá egy kifőzés.


Lehet ez után hüvelyben használni?



2023. jún. 15. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Te se vagy normális csillagom. Az általad írt oldószerek károsítják a szilikont. Ja és főzd csak ki, szépen szét fog esni az anyag 😀


B'meg, ekkora hűhó helyett inkább tartsd az alapszabályt: amit s.ggbe használunk azt soha NEM használjuk már p.nciba. Értsd: külön s.ggvibri kell és külön a p.ncinak, nem akkora összeg hogy ne tudnál kettőt venni nem?

2023. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, s mi a válasz A Kérdésre? :)
2023. jún. 15. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!