Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétises férfiak! Minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak! Minden női láb szép, ha fiatal/csinos a nő vagy ott is válogattok? A párom sajnos lábfétises, viszont nekem nincsenek szép lábaim…

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki bejön csaj , annak a lába is bejön nyugi :P

Labbal tudod verni neki , ő megszopogatja, ez meg előny ha pl nincs kedved a dugashoz, el lesz a labaiddal. :P

2023. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő tetszik úgy általában, ritkán tud olyan lába lenni, hogy az ne tetsszen külön is.
2023. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam olyan lánnyal, nővel, aki ha egészében tetszik, tetszett külsőre, a lábai ne tetszettek volna.

Fordítva még inkább volt rá példa, hogy egy lány/nő maga külsőre nem volt túl szép, de a lábai tetszettek. (És a szép lányokhoz, nőkhöz hasonlóan nekik is szívesen megcsiklandozom a talpaikat.)

2023. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a nő tetszik és csak utána gerjedsz rá a lábára.
2023. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában számomra, ha ápolt a női lábfej, akkor többnyire mindengy, hogy kicsi-nagy, közepesen szép, de tud tetszeni. Mindig van valami, amii meg tud fogni benne: a lábujjak, a talpak.

Kérdező: neked hányas lábad van, és kb. hogy néz ki?

2023. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki figyel rá, ápolt neki azoknak mindnek szép, igen!
2023. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy egy lábfétises megtalálja-e a szépséget a lábaidban, ha téged szeret.


Nekem is van, bár a szexuális életemnek nekem ez csak egy része és nem a lényege mint sokaknál errefelé, de bizony ha nagyon csúnya egy lány lába (kisfiús és formátlan), az nagyon nagy lehozó. Volt egy kolléganőm aki amúgy egészen tetszett és a típusom volt, tudom hogy kölcsönös volt ez a dolog részéről is, kora tavasszal érkezett a céghez. Amikor eljött a nyár és először bejött papucsban dolgozni, kiderült hogy akármilyen szép lány, borzalmasan ronda lábai voltak, teljesen formátlanok, csutka körmökkel, nem volt bennük nőiesség. Nekem ezzel el is vette a kedvemet a barátságnál bármi többtől, kerestem is magamban hogy miért vagyok ennyire idióta de már nem bánom, mert nem sokkal később megtaláltam a jelenlegi páromat aki minden szinten tökéletes.

2023. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem (7 vagyok): egy jó pedikűr és alap ápoltság nagyon sokat tud számítani, akkor is ha nem túl jó az alap.
2023. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
32%
én imádnám ha akárki kiverné nekem a gyönyörű lábával
2023. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!