Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt tapasztalata valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt tapasztalata valakinek hármas vagy esetleg négyes szexhez partner keresésben? Nektek mennyire volt nehéz találni sikeresen?

Figyelt kérdés
Ki csatlakozott kihez? Te - (Ti) hozzájuk vagy Ő - Ők hozzád ?

2023. jún. 16. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Van. Próbáltuk a netről - katasztróóóóóóóóóóóóófa! Kamusok, idióták, 0 km-s figurák levéldömpingje, 100-ból ha 1 a talán kategória. Két hét után feladtuk.

Lementünk egy swignerbe, adott a hely, az idő, 100% kamumentesen azonnal face to face lehetett ismerkedni, teljes siker már első este.

2023. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
En csak random beszalltam. N (Swingerben)
2023. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
5 éve bekövetett instán egy csaj és rám írt, hogy a barátjával párokat keresnek párcserésre és mivel közel lakunk egymáshoz ránk gondoltak. Egyszeri alkalom belementünk a barátnőmmel, mert kivancsiak voltunk rá. Nem bántuk meg.
2023. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Pasi vagyok.

Eddig 6 párral voltam.

Nehéz normálisat találni sajnos

2023. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Innen volt, nehéz normálisat találni.

Képkéregetők, eltűnők...


Beszálló vagyok


45/F

2023. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Amikor mi kerestünk (nőt), akkor a kimondottan partnerkereső oldalakon tiszta katasztrófa volt: kamuprofilok, álnők, képkérők, hazudozók, 100 km-ről irkálók, soha rá nem érők, mindig valami közbejövők...

Hónapok után találtunk végül.


Amikor szingliként kerestem házaspárt szigorúan hetero alapon (férfi vagyok), az picit könnyebb volt, de ott is kellett jó pár hét, mire sikerült a dolog. A személyes tali jól sikerült, de amikor hozzájuk mentünk, akkor 2 dolog okozott fennakadást, amibe nem gondoltak bele (kezdő házaspár volt):

-Az ágyuk 2 embernek teljesen okés, de háromnak szűkös

-Ott náluk mondták el, hogy igazából mire gondoltak...

2023. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én mindig tisztázom a párral még üzenetben hátha szégyenlős a nő és üzenetben könnyebb neki beszélni mint szemtől szembe.

(Pl hová lehet élvezni vagy hogy mit szeret és mit nem)

2023. jún. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Mint a lottó ötös... nagyon nagy szerencse kell hozzá!
2023. jún. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!